Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

Yılbaşında Perukla Sahneye Çıktı

admin 02 Ocak 2016 Galeri, Gece, Genel, Haber, Magazin, Mekanlar Yorumlar Kapalı
Yılbaşında Perukla Sahneye Çıktı

bodrum-yeni-yili-niran-unsal-ile-karsiladi-8022281_x_5763_300 niran-unsal-yilbasinda-perukla-sahneye-cikti-8022281_9372_m

Başörtülü sanatçı Niran Ünsal, yılbaşında Bodrum’da sahne aldı. Sahneye nasıl çıkacağı merak konusu olan Niran Ünsal, sahneye perukla çıktı.

Muğla‘nın Bodrum İlçesi’nde yeni yılda ünlü sanatçı Niran Ünsal sahne aldı. Peruk ile sahneye çıkan sanatçı, Bodrumluları coşturdu.

“TABİ Kİ TÜRBANLA SAHNEYE ÇIKMIYORUM”

Bir otelde sahne alan Ünsal, programı öncesinde röportaj verdi. Ünsal, “Herkese mutlu bereketli sağlıklı sevdiklerimizle bir arada olacağımız güzel bir yıl temenni ediyorum. Dostluk barış huzurda bizinle olsun 2015 güzel geçti. Mücadele dolu geçti, her zaman ve hepimiz için olduğu gibi. Güzel keyifli bir yıl oldu. Yorucu yanları vardı, mutlu olan yanları vardı. Hayat zaten öyle değil mi Hiçbir mutluluk ve hiçbir mutsuzluk daimi değil hayatta. Hepsi birer an. O yüzden bizler o mutluluk anlarını ve mutsuzluk anlarını çok fazla abartmadan yaşamalıyız dedi. Sahneye nasıl çıkacağı merak konusu olan Ünsal, Tabi ki türbanla sahneye çıkmıyorum. Dünyada da, Türkiye‘de de hiçbir sahne sanatları ve görsel sanatlar ile ilgilenen ve gerçek anlamda inancını yaşayan insanlar, türbanla sahneye çıkmıyorlar. Ne bir sinema sanatçısı, ne bir tiyatro sanatçısı, ne bir balerin bu güne kadar gördünüz mü, ne bir operet, bir şarkıcı müzisyen sahneye türbanı ile çıkmadı bugüne kadar. Ne Cumhuriyet tarihinde ne de öncesinde. Osmanlı döneminde vardır belki, zaten saraydan geliyor bizim kendi öz müziğimiz Türk musikisi dediğimiz. Ama sahne sanatları ve görsel sanatlar maalesef bunu kaldırmıyor. Dolayısıyla bende çeşitli peruklar, aksesuarlar ile sahneye çıkıyorum. İşimi yapmaya devam ediyorum” dedi.

SESİNİ AÇMAK İÇİN AYVA YEDİ

Röportaj yapmaya elinde ayva ile gelen sanatçı ayva ile ilgili önemli bilgiler verdi. Ünsal, Ayva sesimi açmak için kullandığım bir meyve. Sahneye çıkmadan önce mutlaka ayva yiyorum. Yani ayvayı yiyoruz öyle çıkıyoruz sahneye. Dolayısıyla da ses tellerini temizlediği için ayva çok yararlıdır. Buradan müzisyen ve yorumcu arkadaşlarıma da tavsiyemdir. Ayva ses tellerini temizler, mevsiminde olan ayvayı tüketin lütfen dedi.

ŞAMPANYA PATLATILDI

Ardından sahneye çıkmaya hazırlanan Ünsal, hayranları ile hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi. Ünsal sahneye 2013 yılında hayatını kaybeden Müslüm Gürses‘in Hangimiz Sevmedik şarkısı ile çıktı. Arap Saçı ile de sahne performansına devam eden Ünsal, yeni ve eski albümlerindeki şarkılarında yer verdi. Ardın yeni yıl için 10′dan geriye sayan Ünsal, otel personeli ve davetliler ile birlikte karşıladı. Yeni yılın ilk dakikalarında ise otel personeli sahnede şampanya patlattı.

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.