Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

Vuslateri, Sessiz Sedasız Evlendi

admin 02 Ocak 2016 Genel Yorumlar Kapalı

gonca-vuslateri-sessiz-sedasiz-evlendi-8024494_563_m

Bir süredir Edip Burak Ertoğan ile birlikte olan Gonca Vuslateri, Facebook’taki ilişki durumunu evli olarak değiştirip mutluluğunu dostlarıyla paylaştı.

2016 yılının ilk magazin bombası Gonca Vuslateri‘nden geldi. “Yalan Dünya” dizisiyle adını duyuran Gonca Vuslateri, sosyal medya hesabından evlendiğini ilan etti. mutluluğunu dostlarıyla paylaştı.Ünlü oyuncunun bir süredir birlikte olduğu ses mühendisi Edip Burak Ertoğan, önceki gün Facebook hesabından ilişki durumunu Gonca Vuslateri ile “evlendi” olarak güncelledi. Ünlü oyuncunun sayfasında da görülen bu güncelleme yüzlerce beğeni aldı. Oyuncunun dostları çifti tebrik edip mutluluk dileğinde bulundu.

5-6 KİŞİLİK KUTLAMA

Yılbaşı tatili için Phuket’te giden aşıkların burada 31 Aralık gecesi gizlice evlendiği öğrenildi. Vuslateri, “Evet, evlendim. Ortada bir ton negatif mevzu varken düğün yapmayacağımı söyledim. Mutluluğu yaşamayı feda edeyim ama kendim mutlu olayım.İstanbul‘a dönünce 5-6 kişinin katılacağı sade bir kutlama yapacağım. Kutlama Atilla Özdemiroğlu‘nun dizinin dibinde olacak” diye konuştu.

“HİÇBİR TÜRK’TEN ÇOCUK YAPMAM”

2015′te Seninle Dergisi’nin Mayıs sayısına konuşan Gonca Vuslateri, erkekler ve ilişkilerle ilgili düşüncelerini dile getirdi. Gerçek aşkı hiç yaşamadığını ve Türk erkeklerinden uzakdurduğunu söyleyen Vuslateri, şunları söylemiştii:

“Ben aşık olamıyorum, beceremiyorum. Çok da güzel bunu itiraf ettiğim bir ilişkim var. Tatlı Amerikalı bir manita. Çok mutluyuz. Ne özel hayatıma, ne oyunculuğuma karışıyor. Hep aşk hayatımda bir şeyler yazılıyor ama benim son 5-6 sevgilim hep ABD‘liydi. Sanki Amerikan kasabasında sıradan bir kız gibi yaşıyorum aşk hayatımı. Hiç ama hiçbir Türk’ten çocuk yapmayı düşünmüyorum. Bütün yakın arkadaşlarım Türk erkeği ama kalbimi kıran ırka bir daha dönesim yok. Alkol, kadın, zenginlik, ukalalık. Bana bunun olmadığı bir Türk erkeği gösterebilir misin? Bakma Türk erkeği de beni istemez, aman bu deli der.”

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.