Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

SERİK’Lİ İŞADAMI ALP TAŞLI CUMHURBAŞKANI’MIZIN ÇAGRISINA KULAK VERDİ

admin 13 Kasım 2018 Genel Yorumlar Kapalı
SERİK’Lİ İŞADAMI ALP TAŞLI CUMHURBAŞKANI’MIZIN ÇAGRISINA KULAK VERDİ

Ak Parti Belediye Başkan  Aday Adayı

Yaklaşık son 3 aya baktığımız zaman  Sn.Cumhurbaşkanımız yapmış olduğu açıklamalarda Ak Partimizde Yeni yüzler görmekle beraber Genç,dinamik,mütevazi ve Alçak gönüllü bir yenilenme isteği belirtmişti.Bizde Sn. Cumhurbaşkanımızın bu ÇAĞRISINA kulak vererek bugün Serik Belediye Başkanlığına Aday Adaylığı müracatımızı yaptık.

Serik doğasıyla tarihiyle ve Turizmiyle Antalya’nın en önemli ilçelerinden biridir.Ancak 11 milyon Turizm rekoru kırılan Antalya’da Serik ilçemiz gerekli faydayı sağlayamamıştır.Bizler Sosyal belediyecilik projeleri dışında Turizm , istihdam ve Esnaf için projelerimiz ile Serik’e katkı sağlayacağız.

 Serik Belediyecilik tarihine baktığımız zaman Son dönemdeki Ak parti belediyeciliğinin yapmış olduğu hizmet hiçbir belediye zamanında yapılmamıştır.Ben buradan R.Çalık Bakanımıza Bir Serikli olarak Teşekkürlerimi sunuyorum.Ancak Ak parti’nin içinde bir hizmet yarışı vardır.Bizde bu hizmet yarışına ortak olmak istedik.Ak Partimiz kimi aday gösterir ise biz bu liyakata uyar Adayımıza destek olup projelerimizi  sunarız.Önemli olan Serik’te yapılan yatırımların yarım kalmamasıdır.Kazanan ilçemiz olsun.

DSC_0033 DSC_0037 DSC_0041 DSC_0061 DSC_0065 DSCF2982 DSCF2986 DSCF2988 (1) DSCF2990 DSCF2997 DSCF3006 DSCF3008

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.