Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

MURATPAŞA 2016’YA MECLİSLE BAŞLIYOR

admin 04 Ocak 2016 Galeri, Genel, Gündem, Haber Yorumlar Kapalı
MURATPAŞA 2016’YA MECLİSLE BAŞLIYOR

DSC_0371

Muratpaşa Belediyesi, yeni yılın ilk mesai gününde Meclis toplantısını gerçekleştirecek. Konferans Salonu’nda saat 14.00’de başlayacak olan meclis toplantısında 19 madde görüşülecek

19 madde görüşülecek

Muratpaşa Belediyesi, 2016 yılının ilk mesai gününde Meclis toplantısı yapacak. Yeni yılın ilk meclisi saat 14.00’de Belediye Konferans Salonu’nda üyelerin ve vatandaşların katılımı ile gerçekleştirilecek. Yeni yılın ilk meclis toplantısında 19 madde görüşmeye açılacak. Muratpaşa Belediye Meclisi’nde CHP’den 22, AKP’den 11, MHP’den 3 ve Bağımsız  1 üye bulunuyor. Muratpaşa Belediye Meclisi, geçtiğimiz yıl 12 olağan,  2 olağanüstü ve 9 devam meclisi olmak üzere toplam 23 toplantı gerçekleştirdi.

Uysal: “İnsan odaklı çalışmalara imza atacağız”

Bugün yapılacak olan yeni yılın ilk meclis toplantısında Meclis Başkanı Ümit Uysal açılış konuşmasını gerçekleştirecek. Geçtiğimiz yıl Muratpaşa Belediye Meclisi’nde tüm üyelerle birlikte uyumlu bir şekilde, başarılı çalışmalara imza attıklarını belirten Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Yeni yılın ilk mesai gününde meclis toplantımızı gerçekleştireceğiz. 2016 yılında da İnsan odaklı çalışmalara imza atacağız. Kırcami İmar Planı’nı bu yıl tamamen çözüme kavuşturacağız” diye konuştu.

 

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.