Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

Muratpaşa Narenciye Kokacak

admin 11 Haziran 2014 Genel, Gündem, Haber Yorumlar Kapalı
Muratpaşa Narenciye Kokacak

Muratpaşa Belediye Başkanı Fener Mahallesi halk günü toplantısında, “Muratpaşamızı narenciye ağaçlarıyla donatacağız” dedi.

Belediyecilik geliştirilecek
Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, halk günü toplantılarının dördüncüsünü Fener Mahallesi’nde yaptı. Muratpaşa Belediyesi Emekliler kahvesinde düzenlenen halk günü toplantısında Başkan Uysal, mahalle sakinlerine hayata geçirecekleri projeler hakkında bilgi verdi. Sohbet havasında gerçekleştirilen Başkan Uysal, “Açık, şeffaf, saydam, düzgün, nitelikli belediyeciliği geliştirerek ortaya koyacağız” diye konuştu.
Narenciye ağaçları dikilecek
Antalya’nın caddelerinin 70’li yıllarda narenciye koktuğunu hatırlatan Başkan Ümit Uysal, “Parklarımıza greyfurt, portakal, limon ve mandalin ağaçları dikeceğiz. Antalya’ya gelen yerli ve yabancı turistler ile yaşayanlar narenciye kokusunu hissedecekler. Vatandaşlarımız narenciye ağaçlarındaki meyvelerini de yiyecekler” dedi. Belediye çalışmalarının yoğun bir şekilde devam ettiğini sözlerine ekleyen Başkan Uysal, “Asfalt, park ve spor tesislerimiz ile ilgili çalışmalarımız da devam ediyor” dedi.

 

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.