Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

Miss Eurasia’da Rus Temsilci Olmayacak

admin 24 Şubat 2016 Galeri, Genel, Gündem, Haber, Magazin Yorumlar Kapalı
Miss Eurasia’da Rus Temsilci Olmayacak

Antalya’da 35 ülkeden 35 finalistin jüri karşısına çıkacağı Miss Euarisa Güzellik Yarışması’na yaşanan kriz nedeniyle bu yıl Rusya’dan temsilci katılmayacak.

Antalya‘da 5 yıl üst üste düzenlenen Miss Euarisa Güzellik Yarışması‘nda bu yıl Rusya veRusya‘ya bağlı federal bölgelerden yarışmacı katılmayacak.

35 ÜLKEYE DAVETİYE GÖNDERİLECEK

Merkezi Antalya‘da bulunan F Ajans sahibi Fevziye Çalışkan tarafından düzenlenen, 35 ülkeden 35 finalistin jüri karşısına çıktığı yarışma organizasyonuna davet edilecek ülkelerin kraliçe adayları için davetiyeler hazırlanmaya başlandı. Yaz sezonunda yapılması planlanan yarışma için 35 ülkeye davetiye gönderilecek.

RUSYA’YA DAVET GÖNDERİLMEYECEK

Miss Eurasia Güzellik Yarışması‘na her yıl Rusya Federasyonu‘na bağlı federal bölgelerden yarışmacı davet ettiklerini belirten Fevziye Çalışkan, kriz nedeniyle bu yıl davetiye göndermeyeceklerini açıkladı.

“DAVETİYELERİ GÖNDERSEK BİLE…”

Moskova başta olmak üzere, Novosibirsk, Yekaterinburg, Pyatigorsk ile Simferopol‘dan yarışmacı kabul ettiklerini vurgulayan Çalışkan, “Davetiyeleri göndersek bile gelip gelmeyecekleri konusunda emin olamayacağız. Organizasyonun sürekliliğini tehlikeye düşürmek istemediğimiz için bu yıl Rusya ve federal bölgelerine ayırdığımız kontenjanı başka ülkelere kaydırma kararı aldık. Yine organizasyonda 35 ülkenin finalisti yarışacak” diye konuştu.

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.