Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

Teknoloji Buluşmaları Antalya‘ da

admin 24 Şubat 2016 Galeri, Genel, Gündem, Haber, Yaşam Yorumlar Kapalı
Teknoloji Buluşmaları Antalya‘ da

Turkcell’in ana sponsorluğunda, EticaretSEM ve Türk Ekonomi Bankası (TEB) organizasyonuyla gerçekleştirilen “Türkiye Teknoloji Buluşmaları” bugün Antalya’da gerçekleşecek.

TURKCELL’in ana sponsorluğunu üstlendiği ve EticaretSEM ve Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından organize edilen binlerce KOBİ ve girişimciyi teknoloji ile buluşturan  konferanslar zinciri Antalya durağında.

KOBİ’lerimizin internetin gücünden maximum oranda faydalanması, işlerini dijital dünyaya tam ve eşzamanlı entegre etmesi için alanında en iyilerini sahnesinde ağırlayacak olan etkinlik, EticaretSEM kurucusu Merter Özdemir’in konuşması ile başlayacak.

Teknoloji Buluşmaları Ana Sponsoru Turkcell’in Kurumsal Müşteriler Satış Direktörü  Barbaros Özdemir’in sunumu ile devam edecek olan program  her zaman olduğu gibi ünlü sunucu Metin UCA’nın moderasyonunda gerçekleşecek. Türkiye’nin en ünlü melek yatırımcılarından Mehmet Metin Okur ve Gittigidiyor.com CEO’su Öget Kantarcı’nın konuşmacılar arasında olduğu bu özel günde yirmibir kişilik konuşmacı kadrosu sahnede olacak.

“Türkiye Teknoloji Buluşmaları”nın ana sponsoru Turkcell olurken TEB, Gittigidiyor.com, Sefamerve.com, Ticimax Eticaret Sistemleri, F.I.T Solutions, Emarsys, VitrinGez.com, Dora Telekom, İyzico Ödeme Sistemleri, JWmaster, Milliyet.com.tr, Fotometrik360, Pepakura Digital, AjansTR, Blippar, Matbuu.com ve MYNET diğer sponsor firmalardan bazıları. Endeavour ve Tugiad tarafından da desteklenen etkinlikler zinciri, Mart ayında İzmir’ de kaldığı yerden devam edecek.

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.