Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

Ebru Şallı’yı kızdıracak sözler…

admin 02 Nisan 2016 Galeri, Genel, Haber, Magazin Yorumlar Kapalı
Ebru Şallı’yı kızdıracak sözler…

Pilates denilince Türkiye‘de ilk akla gelen isim olan Ebru Şallı, “Bilinçsiz spor yaptırıyor” uyarıları üzerine hem ABD hem de Türkiye Cimnastik Federasyonu’ndan eğitmenlik sertifikası almıştı. Ancak Şallı, buna rağmen kendisine yapılan eleştirilerin önüne bir türlü geçemedi.

“SPOR YAPIYOR ZANNEDİYOR”

Deniz AkkayaGizem Özdilli ve Prof. Dr. Erkan Topuz gibi birçok isim tarafından eleştirilenEbru Şallı‘ya bir eleştiri de sosyetik güzel Mina Somer’den geldi. Somer, pilates sayesinde form tutan yabancı bir modelin fotoğrafını paylaşıp altına şöyle yazdı: “Son 3-5 senedir instagram‘a pilates videoları koyup kendini spor yapıyor zanneden ezik Türk kadınlarına selam olsun.”

GÖZLER GÜZEL SUNUCUDA…

Sosyetik güzel, ‘ezik Türk kadını’ sözüyle kimi hedef aldığını soranlara ise Ebru Şallı‘yı çok kızdıracak şu yorumu yaptı: “Şurada 3-5 senedir yanlış yunluş iki aptal pilates hareketi yapınca kendini spor yapıyor zanneden Ebru Şallı tarzı ve benzeri cahil kadınlarımızdan bahsetmiştim.” Mina Somer’in bu sert eleştirisi üzerine Şallı’nın nasıl bir cevap vereceği ise merak konusu oldu.

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.