Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

Ayrılıyorlar mı

admin 19 Ocak 2016 Galeri, Gece, Genel, Haber, Magazin Yorumlar Kapalı
Ayrılıyorlar mı

irem-derici-ve-riza-esdemir-ayriliyor-mu-8076496_1957_m

Ünlü çiftin aşkına nazar değdi. Derici, eşinin fotoğraflarını sosyal medya hesabından silip takip etmeyi bıraktı. Rıza Esendemir ise manidar bir paylaşımla karşı atağa kalktı.

İrem Derici-Rıza Esendemir aşkına nazar değdi. Derici, eşinin fotoğraflarını sosyal medya hesabından silip takip etmeyi bıraktı. Rıza Esendemir ise manidar bir paylaşımla karşı atağa kalktı.

BOŞANIYORLAR MI!

Büyük aşk yaşayan ve 2014′te yaşamlarını birleştiren İrem Derici ile radyocu Rıza Esendemir’in ayrılacağı iddia ediliyor. Çiftin sosyal medya hesaplarında yaptığı değişiklikler iddiaları güçlendirdi.

FOTOĞRAFLARI SİLDİ

Ünlü şarkıcı, eşinin tüm fotoğraflarını kaldırıp takibi bıraktı ve sevimli köpekleri ‘Pike’ için açtıkları Instagram hesabından da ‘Esendemir’ soyadını sildi.

“BOŞANIYOR MUSUNUZ?”A CEVAP YOK

Riza Esendemir ise İrem Derici’yle olan bazı fotoğraflarını sildikten sonra, Instagram veTwitter hesaplarından ilk eşi Yeşim Vatan’dan olan kızı Eceşan Esendemir’in fotoğrafını “Bir kızın durduk yere ‘Seni seviyorum babacım’ demesi ne demek biliyor musunuz?” notuyla paylaştı. Ünlü çift, takipçilerinin “Boşanıyor musunuz” sorularına ise cevap vermedi.Derici’nin 2 buçuk milyon kişi tarafından takip edilen resmi Instagram hesabında eşine dair tek kare fotoğraf kalmadı

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.