Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

Zuhal Topal, Seda Sayan’a Çok Sert Çıktı

admin 01 Nisan 2016 Galeri, Genel, Haber, Magazin Yorumlar Kapalı
Zuhal Topal, Seda Sayan’a Çok Sert Çıktı

Kendisini şehitler üzerinden eleştiren damat adayının “Her şeyi Seda ve sevgilisi planladı” itirafının ardından açıklama yapan Zuhal Topal, Seda Sayan’a sert sözlerle yüklendi.

Evlilik programlarındaki reyting yarışı hız kesmeden sürerken, daha önce Zuhal Topal‘ı eleştiren damat adayı Zekeriye Atak, şehit protestosunu Seda Sayan ile sevgilisinin planladığını ileri sürdü.

“GÖZLERİNİZ VE VİCDANLARINIZ NASIL KARARMIŞ Kİ…”

Konuyla ilgili programının dünkü bölümünde açıklamalar yapan Zuhal Topal, “Hayatımın en zor günlerini geçirdim. Benim ve programım hakkında sosyal medyada linç kampanyası başlattılar. Annemin hastalığıyla mücadele ettiğim dönemde yaşanan bu olaylar nedeniyle zor günler geçirdim. Neden böyle bir duruma maruz kaldığım dün ortaya çıktı. Biz kimsenin locasından adam almıyoruz. Ben bu programlarla var olmadım. Avukatlarımız harekete geçti. Gereken neyse en sonuna kadar yapılacak. Gözleriniz ve vicdanlarınız nasıl kararmış ki böyle şeyler yapıyorsunuz?” şeklinde konuştu.

NE OLMUŞTU?

Geçen Şubat ayında sunuculuğunu Zuhal Topal‘ın üstlendiği izdivaç programına bir damat adayının protestosu damgasını vurmuştu. Damat adayı Zekeriya Atak, gelin adayına “Sizi eleştirmek istiyorum, perşembe günü gelen adayınıza sen askerliğini yaptın mı dediniz ve o akşam saatlerinde Türkiye şehit verdi ve siz burada oynadınız” demişti.

AĞLAYARAK AÇIKLAMA YAPMIŞTI

Bunun üzerine araya giren programın sunucusu Zuhal Topal bu sözlere tepki göstermiş ve stüdyoda gergin anlar yaşanmıştı. Topal, programında şehitlere saygısızlık yapıldı iddiasına ağlayarak ve sesi titreyerek cevap vermiş ve “Benim vatan sevgimi, bu topraklara olan sevgimi sorgulayanları Allah’a havale ediyorum. Sorgulamak kimsenin haddine değil. Ben Türk bayrağı gördüğüm zaman gözyaşlarını tutamayan bir cumhuriyet kadınıyım” diye konuşmuştu. Topal bu sırada ağlamıştı ve sesi titremişti.
“PARAYI ERKAN ÇELİK‘TEN ALDIM”

Zekeriya Atak, youtube yüklenen videosunda canlı yayındaki şehit protestosunu Seda Sayan ile sevgilisi Erkan Çelik‘in planladığını iddia etti.

Zekeriya Atak, “Ben 22.07.1991 Kahramanmaraş doğumlu Zekeriya Atak, bu kaydın mahkemede delil olarak kullanılmasına izin veriyorum” sözleriyle başladığı videosunda, canlı yayındaki şehit protestosunun organize bir çalışma olduğunu öne sürdü. Atak, Zuhal Topal‘ın programına çıkıp ortalığı karıştırması için Seda Sayan‘ın sevgilisi Erkan Çelik‘ten “Gidip ortalığı karıştır, bizim reytingimiz artsın, onlarınki düşsün” diyerek banka hesabına başka birinin adıyla 4 bin 350 TL yatırıldığını öne sürdü.

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.