Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

60 Kiloluk Elbiseyi Zor Taşıdı

admin 02 Nisan 2016 Galeri, Genel, Haber, Magazin Yorumlar Kapalı
60 Kiloluk Elbiseyi Zor Taşıdı

Bir yardım defilesi projesi için taşlarla işlenmiş 60 kiloluk elbise giyen Vuslateri “Her ne kadar düz durmakta zorlansam da çekimi gerçekleştirdik. ” dedi.

Sosyal sorumluluk projelerine verdiği destekle tanınan ünlü modacı Ertan Kayıtken “Folkart Flowers & Towers” koleksiyonunu defilesi öncesinde projeye destek veren ünlü oyuncu Gonca Vuslateri ile önceki gün Raffles Hotel’de yapılan fotoğraf çekimiyle bir araya geldi.

18 Nisan da İzmir‘de düzenlenecek olan ve defilenin geliri ile Behçet Uz Çocuk Hastanesi Vakfı’na kalp cihazı ve kuvöz alınacak.

gonca-vuslateri-60-kiloluk-elbiseyi-zor-tasidi-8318146_2958_m_260x600

“DÜZ DURMAKTA ZORLANSAM DA ÇEKİMİ GERÇEKLEŞİRDİK”

Gonca Vuslateri, üzerinde taşlarla işlenmiş 60 kg ağırlığındaki kıyafetle basın mensuplarının karşısına çıktı. Güzel oyuncu, “Sosyal sorumluluk projesi olunca 60 kiloluk elbisede giyiliyormuş. Şık olduğu kadar ağırda… Güzel bir amaç için toplandık. Her sene yapılan organizasyona bu sene ben dahil oldum. Her ne kadar düz durmakta zorlansam da çekimi gerçekleştirdik. Fıtıklarım azdı”diyerek kahkahalar attı.

“HAMİLE DEĞİLİM”

Bu arada hamile olduğu şeklinde çıkan haberlerle ilgili Gonca Vuslateri,”Hamile değilim ama gerçekten anne olmak istiyorum artık” diye cevap verdi.

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.