Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

Objektiflere yakalandılar!

admin 15 Şubat 2016 Galeri, Genel, Haber, Magazin Yorumlar Kapalı
Objektiflere yakalandılar!

asli-enver-ve-murat-boz-asklarini-sosyal-medyadan-8154386_x_8683_o

Aslı Enver ile Murat Boz’dan 14 Şubat bombası… Sevgililer ilk kez bir benzincinden çıkarken objektiflere yakalandı.

AŞKIM BENİM!..

Takvim’den Halil Çilingir’in haberine göre magazin dünyasında bir bomba aşk daha ortaya çıktı.

MURAT BOZ 

Genç kızların sevgilisi Murat Boz’la “Kardeşim Benim” filminde rol alan güzel oyuncu Aslı Enver’in aşkı ilk kez önceki gece objektiflere takıldı. Film gösterime girdikten sonra da Bursa, Berlin, Amsterdam gibi birçok özel gösterime birlikte katılan ve buralarda sık sık baş başa kalan ikili, haklarında çıkan aşk iddiaları karşısında sürekli sessiz kalırken önceki gece bu sessizlik bozuldu.

OYUN BOZULDU

Murat Boz ve Aslı Enver, Maslak’ta girdikleri bir benzin istasyonunda flaşların patlamasıyla ne yapacaklarını şaşırdı. Şoför koltuğunda oturan Murat Boz, hızla benzinciden kaçarak gitti. Trafik kurallarını hiçe sayan popçu tüm çabalarına rağmen objektiflerden kurtulamadı. Fotoğraflarının çekildiğini gören aşıklar, daha sonra sürpriz bir şekilde aşklarını instagram’dan itiraf etmek zorunda kaldı. Olaydan birkaç saat sonra birlikte fotoğraflarını instagram’dan paylaşan Murat Boz ve Aslı Enver’in fotoğrafın altına ‘kalp’ işareti koyması gözlerden kaçmadı.

HAYRANLARI YAKIŞTIRDI

8 senelik birliktelik yaşadığı Eliz Sakuçoğlu ile yollarını ihanet yüzünden ayırdığı konuşulan Murat Boz’la 3 yıllık eşi Birkan Sokullu’dan Ağustos ayında boşanan Aslı Enver’in aşkı sosyal medyada da günün konusu oldu. İkilinin takipçileri, sevgilileri birbirine çok yakıştırırken fotoğraflarına binlerce mutluluk mesajı yağdı. Murat Boz ve Aslı Enver’in O Ses Türkiye’nin yılbaşı çekimlerindeki samimiyeti de yeni bir aşkın habercisi olarak yorumlanmıştı.

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.