Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

Naşide Göktürk’ten Haber Var

admin 02 Şubat 2016 Genel Yorumlar Kapalı
Naşide Göktürk’ten Haber Var

kanser-tedavisi-goren-naside-gokturk-ten-haber-8118346_x_8353_300

Naşide Göktürk “Kullandığım ilaçlar nedeniyle ellerimdeki titreme işimi zorlaştırıyor. En sevdiğim şeylerden biri puzzle yapmaktır. Neredeyse bu zevkim elimden gitti.” dedi.

Bir süredir kanserle mücadele eden sanatçı Naşide Göktürk, sağlık durumu ile ilgili son gelişmeleri facebook üzerinden hayranları ile paylaştı.

“ELLERİMDEKİ TİTREME İŞİMİ ZORLAŞTIRIYOR”

Bugün İstanbul‘a dönen ve hastaneye yatacak olan Göktürk, sayfasına şu notu düştü: “Cevap çok, yazmak zor bazen… Taşınmak, hastane, dinlenmek hepsi bir araya gelince kapağını açamıyorsun laptop’un. Ancak iyi niyetlerin ve endişenin ne demek olduğunu bilenlerdenim. Kullandığım ilaçlar nedeniyle ellerimdeki titreme işimi zorlaştırıyor. En sevdiğim şeylerden biri puzzle yapmaktır. Neredeyse bu zevkim elimden gitti…

“22 YILLIK ŞARKICIYIM BU DURUMLARI KULLANLARI ÇOK GÖRDÜM”

Bunları yazmak bana sömürü gibi gelir. Bugün İstanbul uçağım saat 15:00′te. Hastaneye yatacağım. Kan ve destek takviyesi sonra da kemoterapi alacağım.
22 yıllık şarkıcıyım. Bu durumları kullananları çok gördüm.

Tüm bunlardan sonra beyin MR, kemik MR pet çekimi var. Bu kutuların içinde 3 ile 5 saat kalıyorsun. Psikolojik halsizlik, şuur bulanıklığı her şey var…

“ALBÜME BU HALDE EMEK VERDİK”

2 gün dinlenip NÜ müzikten çok yakında çıkacak albümün iki şiiri okunacak. Albüme bu halde emek verdik… Allah’a emanet olun. Sağlığınıza dikkat edin.”

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.