Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

MSTAR DÜNYASI FANTA’YLA DAHA DA RENKLİ

admin 31 Ağustos 2013 Galeri, Gündem, Haber Yorumlar Kapalı
MSTAR DÜNYASI FANTA’YLA DAHA DA RENKLİ

Fanta Görsel Mstar GörseliMSTAR DÜNYASI FANTA’YLA DAHA DA RENKLİ

 Fanta’nın Eğlence ve Müzik Sponsorluğu ile MStar Eğlencesi 13 Ağustos’ta Başlıyor

 Online oyun firması Joygame Fanta ile yeni bir proje için el şıkıştı. Joygame’in müziğiyle, dansıyla ve eğlencesiyle dikkat çeken oyunu MStar, Fanta ile eğlence dolu anlara imza atıyor. Proje kapsamında Fanta’ya özel şarkı ve turnuvaları Mstar oyununa entegre eden Joygame, oyuncuları Fanta Gençlik Festivali şarkısı ile eğlendirip dans ettirmeyi hedefliyor.

Türkiye’de yüzde 75’lik pazar payıyla lider online oyun firması Joygame, tüm dünyada MMO* Dance kategorisindeki en iyi oyunlardan biri olan MStar oyunu içinde Fanta’ya özel turnuvalar düzenliyor. Joygame, turnuvaya katılan MStar oyuncularına oyun içi hem değerli hediyeler kazandırıyor hem de farklı bir deneyim yaşatıyor.

 MStar – Fanta işbirliği kapsamında Joygame, oyuncuları heyecanlandıracak oyun içi yenilikleriyle dikkat çekiyor. Fanta Gençlik Festivali’ne özel şarkı ile eğlenip dans ederek puan kazanacak Mstar oyuncularını, büyüleyici Fanta haritası, Fanta logolu birçok farklı kıyafet ve aksesuar, ev ve bahçe dekorasyon eşyaları gibi birçok yenilik bekliyor.

 Yenilenen web sitesinde hediye kutusundan çıkacak bir sürü sürpriz Fanta hediyesiyle oyuncularının yüzünü güldürüyor. 13 Ağustos’ta başlayacak olan proje ile MStar’ın eğlenceli, Fanta’nın renkli dünyasında kaybolacak, dansın, müziğin, modanın, aşkın ve eğlencenin tadını çıkaracaksınız!

Proje kapsamında yenilenen web sitesiyle online dans ve sosyal arkadaşlık oyunu MStar, oyuncularını eğlenceli Fanta hediyeleri ile buluşturuyor. Siz de, 13 Ağustos’ta başlayacak olan proje ile birbirinden değerli sürpriz hediyelerin sahibi olabilirsiniz.

MMO (Massive Multiplayer Online / çoklu oyunculu çevrim içi oyun)

 SHR / JOYGAME  Hakkında

Şirketin amacı, Türkiye’nin Dijital Eğlence Sektöründeki açığı kapatarak en kaliteli online oyunları Türk oyun severlerin ihtiyaçları ve beklentilerine karşılık gelen bir hizmet anlayışıyla Türkiye piyasasına uyarlayarak sunmaktır. SHR’nin temel misyonu ve vizyonu online oyun yayıncılığı, ortak yayıncılık, dijital içerik dağıtımı, radyo, TV ve sosyal ağ portal hizmetleriyle bir dijital eğlence dünyası yaratmaktır. Joygame, 4 yıl gibi kısa bir sürede 15.000.000′u aşkın üye,  3 milyon aktif oyuncu, 80.000’i aşkın anlık oyuncuya ulaşarak, büyük başarılara imza atmıştır. Joygame, Joygame Arabic, mobil oyun portalı Joymoby, Joygame Store, anime portalı Joyotaku, radyo kanalı Jeton, web tabanlı oyunlar portalı Hengame SHR’nin ana markalarıdır. 7/24 müşteri desteği, A’dan Z’ye oyun yerelleştirme, yerel piyasaya ve bölgesel pazarlamaya verilen değer, sosyal ağın eğlenceli ortamıyla online oyunların keyfini birleştiren yapı, oyuncular için kolay ödeme seçenekleri, MMOFPS, MMORPG, MMO Aksiyon, MMO Dans, Sosyal Oyunlar, Gündelik Oyunlar, Mobil Oyunlar gibi oyun kategorilerinin farklı bölümlerine hitap eden ürün portföyü sunulan temel hizmetlerdir. 2011 yılının ilk yarısından başlayarak, Mısır’da açılan ve işletime geçen ofisi, tüm Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerine Arap dilinde hizmet sunmaya başlamıştır. 400 milyonu aşkın kişiyi içeren Arap piyasasındaki temel hedef, Türkiye’dekiyle aynıdır: lider oyun şirketi olmak.

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.