Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

SPORTIVE’DEN ANTALYA’YA DEV SPOR MAĞAZASI

admin 30 Ağustos 2013 Galeri, Genel, Haber, Magazin, Spor Yorumlar Kapalı
SPORTIVE’DEN ANTALYA’YA DEV SPOR MAĞAZASI

Sportive_MarkAntalyaimage002SPORTIVE’DEN ANTALYA’YA DEV SPOR MAĞAZASI

60’dan fazla dünya markasını en uygun fiyatlarla müşterilerine sunan perakende zinciri Sportive, Akdeniz Bölgesi’nin en büyük spor mağazasını 29 Ağustos’ta MarkAntalya’da açtı.

 Hedefini spor giyimde “Tüm Markalar Tüm Fiyatlar olarak belirleyen Sportive, Türkiye’deki 19’uncu mağazasını MarkAntalya’da açtı.

Nike, Adidas, Puma, Reebok, New Balance, Lacoste, Tiger, Converse, Asics, Skechers, The North Face, Columbia, Ice Peak, Dolomite, Quiksilver, Everlast, Voit ve Hattrick gibi markaları bünyesinde barındıran, Jack Wolfskin, Arena, O’Neill, ve Head’in Türkiye distribütörü ve  Umbro’nun üretici distribütörü Sportive, MarkAntalya’daki mağazasıyla bu kez Akdeniz Bölgesi’nin en büyük spor mağazası unvanını da elde etti. Yaklaşık iki bin metrekarelik Sportive MarkAntalya mağazasında 35 kişi istihdam edilirken, hem aktif olarak spor yapanlara hem de spor giyim tarzını günlük hayatında benimseyenlere, farklı fiyat ve markalar sunuluyor.

Sportive hakkında:

Sportive spor giyim ve malzemelerinin tedariği, dağıtımı, toptan ve perakende satışları alanlarında faaliyet göstermektedir. Hedefini “Tüm markalar, tüm fiyatlar” olarak belirleyen Sportive, Türkiye’nin her noktasına 60’dan fazla markayı 18 bin m2 perakende satış alanı, 850 satış noktası ve sportive.com.tr  web sitesiyle ulaştırmaktadır.

 

 

 

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.