Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

Kızını Kucağına Aldı

admin 27 Ocak 2016 Galeri, Genel, Haber, Yaşam Yorumlar Kapalı
Kızını Kucağına Aldı

1

2013 yılında yüz ve çene nakli yapıldıktan sonra hayatı değişen ve 2 yıl önce Esma Sert ile dünyaevine giren Recep Sert ‘Hira’ ismini verdiği kızını kucağına aldı.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesinde Prof. Dr.Ömer Özkan ve ekibi tarafından 18 Temmuz 2013′te yüz ve çene nakli yapılan Recep Sert ve eşi Esma Sert, bebek heyecanı yaşıyor. Çiftin, İnegöl Devlet Hastanesinde bir kız bebeği oldu. “Hira” ismi verilen bebeğin, 3 kilo 700 gram olduğu bildirildi.

3 AY ÖNCE DUYURMUŞLARDI

Recep ve Esma Sert Çifti, çocuk sahibi olacakları haberini 3 ay önce “Şu anda dünyanın en mutlu çiftleri bizleriz” diyerek duyurmuşlardı. Recep Sert‘in eşi Esma Sert de sosyal medya hesabından sürekli çocuk resimleri paylaşıyordu.

“HAYATIM NAKİLLE DEĞİŞTİ”

Recep Sert, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bebeklerinin sağlıklı şekilde dünyaya geldiğini söyledi. Çok mutlu olduklarını ifade eden Sert, “Çok heyecanlıyım. 3 yıl önce bugünleri yaşayacağım aklıma bile gelmezdi. Hayatım nakille değişti. Mutlu bir evlilik yaptım. Bugün de kızımızı kucaklamanın mutluluğunu yaşıyorum” dedi.

2013 YILINDA YÜZ VE ÇENE NAKLİ YAPILMIŞTI

Bursa‘nın İnegöl ilçesinde temizlediği tüfeğin ateş alması sonucu yüzünden yaralananRecep Sert‘e 18 Temmuz 2013′te Akdeniz Üniversitesi Hastanesinde Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Özkan ve ekibi tarafından yüz ve çene nakli gerçekleştirilmişti.

Naklin ardından sağlığına kavuşan Sert, 21 Arallık 2014 tarihinde nişanlısı Esma Akyurtile Bursa‘nın İnegöl ilçesinde düzenlenen törenle dünya evine girmişti.

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.