Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

Film Gibi Kaçış

admin 18 Şubat 2016 Galeri, Genel, Gündem, Haber Yorumlar Kapalı
Film Gibi Kaçış

poliklinikten-film-gibi-kacis-3

ANTALYA’da yakalama kararıyla aranan Umut Orhan, sağlık raporu alınan poliklinik önüne gelen bir otomobille kaçtı. Polisin ateşi sonrası patlak lastikle kaçmayı sürdüren Orhan ile ona yardım eden kişi, otomobili sazlık alanda terk edip izini kaybettirdi.

Firar olayı, Konyaaltı İlçesi Molla Yusuf Mahallesi’nde meydana geldi. Birçok suçtan kaydı bulunan ve yakalama kararıyla arandığı için gözaltına alınan Umut Orhan, sabah saatlerinde adliyeye sevk edilmeden önce polis ekiplerince Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne bağlı Uncalı Polikliniği’ne getirildi. Poliklinikte kelepçesiz halde sıra bekleyen Umut Orhan, polisin bir anlık dalgınlığından yararlanarak hızla kaçmaya başladı. Orhan, yaklaşık 20 metre ilerde park edilen 34 GH 4035 plakalı içinde sürücü bulunan otomobile bindi. Orhan’ın bindiği otomobil hazla uzaklaşırken polisler arkasından ateş açtı. Kurşunlardan bazıları otomobilin iki lastiğini ve kaportasına isabet etti. Patlak lastikle kaçmayı sürdüren Umut Orhan’ın içinde bulunduğu otomobil, bir süre sonra gözden kayboldu.
Yaklaşık 6 kilometre kaçan Orhan ve araç sürücüsü, daha sonra Boğaçayı kenarına otomobili bırakıp kaçtı. Terk edilen otomobilde inceleme yapan polis, Umut Orhan ve kaçmasına yardım eden kişiyi bulmak için sazlık alanda arama yaptı. Ancak aramadan sonuç alınamadı.

 

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.