Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

Ezgi Mola, Gelinlik Provasında!

admin 22 Aralık 2015 Galeri, Genel, Haber, Magazin Yorumlar Kapalı
Ezgi Mola, Gelinlik Provasında!

ezgi-mola-gelinlik-provasinda-7988212_5929_m

Yeni yılın ilk günü vizyona girecek “Kocan Kadar Konuş Diriliş” filminin başrol oyuncusu Ezgi Mola, rolü gereği gelinlik giydi.

Ezgi Mola ve Murat Yıldırım‘ın başrolleri paylaştığı ‘Kocan Kadar Konuş: Diriliş’in gösterim tarihi belli oldu. 2016′nın ilk günü seyirciyle buluşacak filmde geleneklere meydan okuyan bir Türk kızının hikâyesi anlatılıyor. Ezgi Mola‘nin gelinlik sahneleri ise filme damga vuracak.

Geleneklere meydan okuyan, kalıplaşmış doğruların dışına çıkmaya çalışan ve bunun pek de kolay olmadığını gören genç bir Türk kızının hikâyesini anlatan filmin yapımcılığını BKM üstleniyor.

OYUNCU KADROSU ZENGİN

Senaryosu Kıvanç Baruönü ile Şebnem Burcuoğlu’nun imzasını taşıyan filmin yönetmenkoltuğunda da Kıvanç Baruönü oturuyor. Filmin HümeyraNevra Serezli, Gülenay Kalkan,Eda EceMuhammet Uzuner, İsmail İncekara, Enis ArıkanBora AkkaşGüven Murat Akpınar ve Burak Topaloğlu gibi isimlerden oluşan zengin bir oyuncu kadrosu bulunuyor.

DÜĞÜN HAZIRLIKLARI SAHNESİ ÇOK KONUŞULACAK

Eğlenceli hikâyesiyle sinemaseverleri güldürmeyi hedefleyen filmin özellikle düğün hazırlıkları sahnesiyle beğeni toplaması bekleniyor. Filmde Ezgi Mola‘nın canlandırdığı Efsun karakteri gelinlik denemesine cümbür cemaat gidecek. Gelinin pek de rahat geçmeyecek olan bu en mutlu günü, seyircileri çok eğlendirecek.

 

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.