Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

Meryem Uzerli’ye Eşkıya tokadı

admin 01 Mart 2016 Galeri, Genel, Haber, Magazin, tv yayın Yorumlar Kapalı
Meryem Uzerli’ye Eşkıya tokadı

 

Meryem Uzerli’nin yüzü olduğu şampuan firması, ünlü oyuncunun oynadığı diziye reklam vermedi. Firma, tercihini ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan yana kullandı.
Alman oyuncu Meryem Uzerli’nin büyük umutlarla başlayan dizisi ‘Gecenin Kraliçesi’, ekran macerasına daha fazla direnemedi. Uçankuş’un haberine göre dizi, 5 Nisan’da ekrana gelecek 13. bölümüyle final yapacak. Uzerli’nin bölüm başına 170 bin lira aldığı dizi, sadece yapımcılara değil yayınlandığı kanala bile zarar ettirdi.

YENİDEN BERLİN’E DÖNECEK

Kötü giden reytingleri yüzünden doğru düzgün reklam alamayan dizi için son çare olarak Meryem Uzerli’nin reklamlarında rol aldığı şampuan firması bulundu. Ancak firma sahipleri, “Biz reklamlarımızı sizinle aynı anda ekrana gelen ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisine veriyoruz” dedi. ‘Muhteşem Yüzyıl’da oynadığı sırada ‘tükenmişlik sendromu’na yakalanarak Almanya’ya kaçan Meryem Uzerli’nin dizinin final yapmasıyla yeniden doğup büyüdüğü Berlin’e gideceği de konuşulanlar arasında.

Yapımcılar, dizide Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım’ı sık sık öpüştürdü. Ancak bu sahneler bile reytinglere bir katkı sağlamadı.

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.