Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

ESNAF VE VATANDAŞLARLA BULUŞTU

admin 27 Ocak 2016 Galeri, Genel, Gündem, Haber Yorumlar Kapalı
ESNAF VE VATANDAŞLARLA BULUŞTU

1 (4)

Mahallelere sürpriz ziyaretler gerçekleştiren Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; Yüksekalan Mahallesi’nde esnafları tek tek gezerken, bir kahvehanede, vatandaşlarla soba başında sohbet etti

 

Kahvehanede, soba başında sohbet

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; halk günü toplantıları, vatandaşlarla; randevusuz görüşmelerinin yanı sıra mahalle ve esnaflara sürpriz ziyaretlerini de sürdürüyor. Yüksekalan Mahallesi’nde esnafları ziyaret eden Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; bir kahvehanede de vatandaşlarla soba başında sohbet etti. Vatandaşların sorularını da yanıtlayan Başkan Uysal; belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi.

 

Semt pazarı müjdesi

Doğalgaz hatları gibi altyapı çalışmaları tamamlanan mahalleleri yenilediklerini ifade eden Başkan Uysal; “Meltem, Bayındır ve Soğuksu’da çalışmalar tamamlandı. Yıldız Mahallemiz’de sürüyor. Asfaltı tamamen kazıyıp uluslararası standartta sıcak asfalt kaplama yapıyoruz. Kaldırımları yenileyip, turunç fidanı dikiyoruz. Asfalt üretim tesisimiz şubat ayı sonunda deneme üretimine başlayacak. Tam kapasite faaliyete geçtiğinde, çalışmalarımız da hız kazanacak. Yüksekalan Mahallemiz’de bulunan ve sokak arasında kurulan semt pazarını, düzenli bir alana taşımayı planlıyoruz” diye konuştu.

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.