Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

AYDIN ÖRS, MURATPAŞA CUP’TA

admin 27 Ocak 2016 Galeri, Genel, Haber, Spor Yorumlar Kapalı
AYDIN ÖRS, MURATPAŞA CUP’TA

DSC_5949

Türk Basketbolunun yaşayan efsanelerinden Aydın Örs; Muratpaşa Belediyesi Yıldızlar Basketbol Cup’a katıldı. Örs; turnuva için Muratpaşa Belediyesi’ni kutladı

 

Yaşayan efsane

2001 yılındaki Avrupa Basketbol Şampiyonası’nda gümüş madalya kazanan A Milli Takımın Başantrenörü olan Türk Basketbolunun önemli ismi Aydın Örs; Muratpaşa Belediyesi Yıldızlar Basketbol Cup’ta, geleceğin yıldız adayı basketbolcularını eski öğrencisi basketbolcu Güray Kanan ile birlikte izledi. Antrenörlük kariyeri boyunca toplam 20 kupa kazanan Aydın Örs; “Muratpaşa Belediyesi’nin böyle bir turnuva düzenlemesi sevindirici. Diğer belediyelere de örnek olsun” dedi.

 

Basketbolcuları kutladı

Antalyalıları; Muratpaşa Belediyesi Yıldızlar Basketbol Cup’ta mücadele eden yıldız basketbolcuları izlemeye davet eden Örs; “Gençlere fırsat veren bu organizasyonda emeği geçen herkesi kutluyorum. 2000 doğumlu gençlerin; bu turnuva ile A takım düzeyine çıkmaya hazırlanmaları, aslında bir basketbol şehri olan Antalya için çok önemli” diye konuştu. Aydın Örs, daha sonra turnuvaya katılan takımlardaki basketbolcuları tek tek kutladı.

 

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.