Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

Balyaja ne dersiniz?

admin 02 Nisan 2016 Galeri, Genel, Haber, Yaşam Yorumlar Kapalı
Balyaja ne dersiniz?

Bahar aylarında saçlarının güneş gibi ışıl ışıl olmasını ister misin?

Bahar havasını yavaş yavaş hissetmeye başladık! Bizce bu mevsim, saçlarında farklılıklar denemek için ideal zaman! Saçlarına biraz ışıltı katmak için balyaj ile görünümüne aydınlık bir hava vermeye ne dersin?

Saçlarına parlak bir etki veren balyaj, klasik gölgelerden daha doğal durması nedeniyle bizim favorilerimiz arasında. Ayrıca diğer boya işlemlerinden de farklı olarak sürekli rötuş gerektirmiyor.

İşte ünlülerden de ilham alabileceğin 3 farklı balyaj stili!

Blake Lively: Altın sarısı balyaj

​Bahar değişimi: Balyaja ne dersin?

Ünlü aktris Blake Lively’nin güneşten açılmış gibi görünen, altın sarısı saçları onun ikonik görünümü! Eğer sen de Blake gibi doğal bir sarışınsan, altın sarısı balyajla güneş ışıltılarını saçlarına taşıyabilirsin. Ancak özellikle bakımlı saçlarda bu rengin daha canlı göründüğünü sakın unutma!

Melissa Benoist: Bronde balyaj

Sarı ve kahverengi arasında kalan bronde balyaj trendi tüm hızıyla devam ediyor! Glee dizisinin, Supergirl ve The Longest Ride filmlerinde rol alan, genç aktris Melissa Benoist de bu trende ayak uydurmuş gibi görünüyor. Yüzüne harika bir ışıltı sağlayan, kahve ve sarı arasındaki bronde saçlarına doğal dalgalar eşlik edince harika bir görünüm ortaya çıkmış.

Elizabeth Olsen: Işıltılı balyaj

Olsen ikizlerinden Elizabeth Olsen, kahverengi saçlarına uyguladığı buzlu sarı tonlarındaki balyajıyla koyu ve açık renk arasında hoş bir zıtlık oluşturmuş. Bu tarz bir zıtlık sayesinde de saçlarına boyut kazandırmış.

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.