Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

TEMİZ DENİZLER, TEMİZ ÇEVRE

admin 24 Nisan 2014 Genel, Gündem, Haber Yorumlar Kapalı

 

TEMİZ DENİZLER, TEMİZ ÇEVRE

Kemer Kiriş Bölgesinde bulunan PGS World Palace ve PGS Kiriş Resort personellerinden örnek çevre temizliği

PGS World Palace Otel Müdürü Erdal Çelik yaptığı açıklamada, “ Sloganımız temiz denizler, temiz çevre! Bu etkinliklerimizi sık sık tekrarlayacağız” dedi.

Kemer Kiriş Bölgesinde bulunan PGS World Palace ve PGS Kiriş Resort personelleri bölgedeki kıyılarda ve dere kenarlarında temizlik kampanyası gerçekleştirdiler. Kiriş World sahilinden başlayan ve 550 personel ile gerçekleştirilen çevre temizliği etkinliği Ağva deresi boyunca Kuzdere’ye kadar sürdü. Çevre temizlik etkinliğine katılan otel personelleri üzerinde “Temiz denizler, Temiz çevre” yazılı tişörtler giyerken çevreye olan duyarlılıklarını gösterdiler.

PGS World Palace Otel Müdürü Erdal Çelik , “ Bugün PGS çalışanları olarak 550 kişilik bir ekiple, sahillere, doğaya ve çevreye olan saygımızı göstermek amacıyla bir araya geldik. Kiriş World koyundan başlayıp, tüm Kiriş sahillerini temizleyerek buradan da Kuzdere’ye dere boyunca temizlik çalışması yaptık. PGS oltel olarak öevreye olan saygımızı turizmin ana unsurlarından birisi olan denizlerimize olan saygımızı yaptığımız bu temizlik etkinliğimiz ile göstermiş olduk. Sloganımız temiz denizler, temiz çevre!” dedi.

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.