Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

Antiad’la Muratpaşa işbirliği

admin 24 Nisan 2014 Gündem, Haber Yorumlar Kapalı


Antiad’la Muratpaşa işbirliği


Ağız ve Diş Sağlığı Projesi

Antalya İşadamları Derneği (ANTİAD) Yönetim Kurulu üyeleri, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı makamında ziyaret etti. Uysal’a başarı dileklerini ileten ANTİAD Başkanı Murat Terlemez, Sosyal Sorumluluk Projesini Uysal’a sundu. ANTİAD, Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında Muratpaşa Belediyesiyle Ağız ve Diş Sağlığı üzerine çalışmalar yapmak istediklerini iletti.
Terlemez:”Diş Sağlığı eğitimi verilecek”
ANTİAD Başkanı Murat Terlemez, “Yaş sınırlamasının olmayacağı Ağız ve Diş Sağlığı üzerine bir proje sunduk. Proje kapsamında vatandaşlarımıza Diş Tarama, Röntgen ve Teşhis hizmeti sunmak istiyoruz. Vatandaşlarımıza Diş Sağlığı konusunda da eğitimler vermek istiyoruz. Başkanımızda projemize oldukça olumlu yaklaştı. Önümüzdeki günlerde projeyi somut hale getireceğiz” diye konuştu.

Uysal:”Projeyi somut hale getireceğiz”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, ANTİAD Yönetim Kurulu üyelerine ziyaretten ve Sosyal Sorumluluk Projesinden dolayı teşekkür etti. Uysal, “Halk sağlığı açısından oldukça önemli bir proje. Önümüzdeki günlerde ANTİAD üyeleriyle tekrar biraraya gelerek projeyi somut hale getireceğiz” diye konuştu. Ziyaret esnasında ANTİAD Başkanı Terlemez, Uysal’a Kütahya’ya özgü çini hediye etti.

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.