Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

Şimdi de eşinin kardeşiyle mahkemelik

admin 22 Ocak 2016 Galeri, Haber, Magazin Yorumlar Kapalı
Şimdi de eşinin kardeşiyle mahkemelik

bade-iscil-esinin-kardesi-tarkan-sualp-ile-8088149_x_9875_o

Bade İşçil, boşanmak üzere olduğu eşi Malkoç Süalp’ın ikiz kardeşi Tarkan Süalp ile mahkemelik oldu.

Ünlü oyuncu Bade İşçil, boşanmak üzere olduğu eşi Malkoç Süalp’in kardeşi TarkanSüalp hakkında 2 yıl 3 aydan 6 yıla kadar hapis istemiyle dava açtı.

DURUŞMAYA TARKAN SÜALP KATILMADI

Süalp hakkında “Kişisel verilerini hukuka aykırı olarak ele geçirmek ve yaymak” ve “Sesli, yazılı veya görüntülü hakaret” suçundan 2 yıl 3 aydan 6 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. İstanbul 48′inci Asliye Ceza Mahkemesi‘nde önceki gün görülen duruşmaya TarkanSüalp katılmadı. Süalp’ten şikayetçi olan ise Bade İşçil ise duruşmada hazır bulundu.

”HAKİM, BADE’Yİ TANIMADI”

İşçil’in mahkemede tanınmış bir kişi olduğunu söylemesi üzerine ise hakim, “Ben sizi tanımıyorum. Ne iş yapıyorsunuz” dedi. Bade İşçil de “Oyuncuyum.” diye yanıt verdi. İşçil, “Sosyal medyada, evimin adresi sanık tarafından deşifre edilmiştir. Boşanmada suçlu benmişim gibi göstermeye çalışılması nedeniyle şikayetçiyim.” dedi. Hakimin “Boşandınız mı?” sorusunu ise İşçil, “Henüz boşanmadım.” diye yanıtladı.

Tarkan Sualp‘in avukatı ise, Sualp’in şehir dışında bir toplantıya katıldığı için duruşmaya gelemediğini belirterek gelecek celse müvekkili ile birlikte savunma yapacaklarını söyledi.

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.