Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

Noel Baba’nın süprizleriyle 2016′yı karşılayacaklar

admin 31 Aralık 2015 Galeri, Genel, Gündem, Haber Yorumlar Kapalı
Noel Baba’nın süprizleriyle 2016′yı karşılayacaklar

SOSYAL_MEDYA

Antalya’nın ilk yarı açık alışveriş ve yaşam merkezi Erasta Antalya, 31 Aralık’ta çocukların sevgilisi, Demre doğumlu efsanevi figür Noel Baba’nın temsili katılımıyla her yediden yetmişe her yaştan ziyaretçisi için özel bir yılbaşı etkinliği düzenliyor. Ziyaretçiler yılın son gününü 16:30-18:00 arasındaki canlı müzik eşliğinde keyifle uğurlayacaklar.

 

Erasta Antalya, giyimden aksesuara, dekorasyondan ev elektroniğine birçok seçkin markasıyla sunduğu alışveriş imkânının yanı sıra ziyaretçilerine eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayan etkinliklerine yılbaşı döneminde de devam ediyor.

 

Pek çok kültürde iyiliksever çocukların koruyucusu ve sevindiricisi olan Noel Baba efsanesi bu yılbaşında Erasta Antalya’da alışveriş merkezinde canlandırılıyor. 31 Aralık tarihinde 15:30-20:30 saatleri arasında düzenlediği etkinlikte, Noel Baba alışveriş merkezinin farklı noktalarını dolaşarak çocuklara hediyeler dağıtacak. AVM içerisinde kurulan tahtta oturarak çocuklara yeni yıl hakkında sohbet ederek onlara iyilik üzerine öğütler verecek olan Noel Baba bu alanda çocuklarla birlikte fotoğraf çekilerek onlara bu eğlenceli günden bir anıyla ayrılma fırsatı da verecek.

 

Erasta Antalya’nın ziyaretçilerine yılbaşı heyecanını yaşatacağı diğer bir sürpriz etkinlik ise sahne alacak müzik ekibinin canlı performansı olacak. 16:30-18:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek yılbaşı temalı canlı dinleti, izleyicilerine keyifli anlar yaşatacak.

 

Noel Baba temalı yılbaşı etkinlikleriyle görsel anlamda da renkli anlar yaşatacak olan Erasta Antalya’nın ziyaretçileri 2016’yı eğlenceli aktivitelerle ve hediyelerle karşılamanın keyfini varacak.

 

Erasta Antalya,  31 Aralık 10:00-20:00 saatleri arasında, yeni yılın ilk günü olan 1 Ocak’ta ise 14:00-22:00 saatleri arasında ziyaretçilerine açık olacak.

 

Farklı konsepti ve yarı açık mimarisi ile dikkat çeken Erasta Antalya, açıldığı ilk günden itibaren bölgenin en popüler yaşam merkezlerinden biri haline geldi. Bir Eroğlu Gayrimenkul projesi olan Erasta Antalya, her yaşa hitap eden, birbirinden farklı etkinliklere ev sahipliği yaparak Antalyalıların yaşamına yeni bir soluk getiriyor.

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.