Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

Döşemealtı’na sosyete pazarı sürprizi

admin 31 Aralık 2015 Galeri, Genel, Gündem, Haber Yorumlar Kapalı
Döşemealtı’na sosyete pazarı sürprizi

sebze1

Türkiye Sebzeciler Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Federasyonu’na bağlı Antalya Seyyar Sabit Sebze ve Meyveciler Esnaf Odası Başkan ve Yönetimi Döşemealtı İlçesi’ne gelerek Belediye Başkanı Turgay Genç’i makamında ziyaret etti. Başkan Genç, Oda Başkanı Bucak’dan Döşemealtı İlçesi’ne ‘Sosyete Pazarı’ açılması teklifinde bulundu.

Tablo hediye ettiler..

Seyyar Sabit Sebze ve Meyveciler Esnaf Odası Başkanı Metin Bucak, Başkan Yardımcısı Bülent Kaplan, Genel Sekreter Koray Alptekin ve Basın Danışmanı Hidayet Gültekin, Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç’i ziyaret tablo hediye ettiler.

Esnaf ve vatandaşın sesini dinleyen bir belediye..

Döşemealtı Belediyesi’nin çalışmalarını yakından tapi ettiklerini ve başarılı bulduklarını söyleyen Oda Başkanı Metin Bucak, esnafının ve vatandaşının derdini dinleyen, çözüm üreten yerel yöneticilerin hem halk hem de pazarcı esnafı tarafından takdir edildiğini söyledi. Bucak, “Turgay başkanım ve ekibi Döşemealtı’nda esnafımızın çalışma şartlarını kolaylaştırmak amaçlı önemli işler yaptı. Kapalı pazaryerleri bunun en güzel örneğidir” diye konuştu.

3 Mahallemize 4 adet çok amaçlı kapalı pazaryeri yaptık..

Oda Başkanı ve Yönetimi’ni ağırlamaktan mutluluk duyduğunu belirten Başkan Turgay Genç, “İlçemiz de pazarcı esnafımızın işini kolaylaştırmak, esnafımızı ve vatandaşımızı yağmurdan-çamurdan ve güneşten kurtarmak için ilk etap da 3 Mahallemiz de 4 tane üstü kapalı pazaryeri yaptık. Her biri çok amaçlı olarak planlanan pazaryerlerine yenilerini de ekleyip mahallelerimizde ki pazaryerlerini çağdaş ve modern hale getiriyoruz” dedi.

Sosyete pazarı için işbirliği yapılacak..

Belediye Başkanı Turgay Genç, Oda Başkanı Metin Bucak’a Döşemealtı İlçesi’nde sosyete pazarının açılması teklifinde bulundu. Oda Başkanı Bucak ise; tekliften dolayı mutlu olduğunu ve konuyla ilgili çalışacaklarını söyledi.

 

 

 

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.