Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

Memorial “Doğayı Koruyorum” Resim Yarışması Sonuçlandı

admin 12 Haziran 2014 Genel, Gündem, Haber Yorumlar Kapalı
Memorial “Doğayı Koruyorum” Resim Yarışması  Sonuçlandı

 

 

Bu yıl 10’uncusu düzenlenen Memorial Geleneksel Çocuk Resim Yarışması’nda 2 ayrı kategoride 7 Antalyalı öğrenci dereceye girmenin mutluluğunu yaşadı. Memorial Antalya Hastanesi Konferans Salonu’nda düzenlenen ödül töreninde öğrenciler, ödüllerini Memorial Antalya Hastanesi Direktörü Dr. Sevim Şuekinci’nin elinden aldı.

 

 

Başta İstanbul, Ankara, Antalya, Diyarbakır ve Kayseri olmak üzere Türkiye genelinde katılım alan “Doğayı Koruyorum” konulu resim yarışmasında ilköğretim ve okul öncesi olarak 2 ayrı kategoride yarışan çocukların resimleri, İstanbul Teknik Üniversitesi Güzel Sanatlar Bölümü’nden Öğr. Gör. Dr. Ferhan Gözgü Çelik, Ressam Şeli Abut Benhabib ile Memorial Şişli Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü’nden Pedagog Dr. Melda Alantar tarafından değerlendirildi.

 

Okul öncesi kategorisinde Türkiye üçüncüsü olan İstek Özel Antalya Yeditepe Anaokulu öğrencilerinden Ali Efe Evyapan Salcano Bisiklet, altıncı olan Ezgi Erkan Vestel Onxy Tablet kazandı. Aynı kategoride mansiyon ödülü alan Kaptan Yuva’dan Nicholas Alexander Kristensen ve Özel Geleceğin Bilgeleri Anaokulu öğrencisi Başar Arhan Özgür puzzle kazandı.

 

İlköğretim kategorisinde Türkiye beşincisi olan Demirgül İlkokulu öğrencisi Kübra Direkçi Salcano Bisikletin sahibi olurken; Güzelbağ İlköğretim Okulu öğrencisi Esra Eksik ve İstek Özel Antalya Yeditepe İlkokulu öğrencisi Seniha Lara Vural ise puzzle mansiyon ödülünü aldı.

 

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.