Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

KEMER HOLİDAY CLUB İKİNCİ KEZ DOĞACAK

admin 12 Mart 2014 Genel Yorumlar Kapalı
KEMER HOLİDAY CLUB İKİNCİ KEZ DOĞACAK

KEMER HOLİDAY CLUB’DA RENEVASYON ÇALIŞMALARI

KEMER HOLİDAY CLUB İKİNCİ KEZ DOĞACAK

Halil ÖNCÜ- KEMER

Kemer Göynük’te bulunan Kemer Holiday Club’ın renevasyon çalışmaları devam ediyor. Bu yıl 25. Yılını kutlayacak tesis, renevasyon çalışmalarının bitmesi ile adeta ikinci kez doğacak. Renevasyon çalışmaları ile tüm odalar baştan yenilenirken, tesis yeni peyzaj çalışmaları ile de dikkat çekecek. Her şey dahil siteminden Ultra sisteme geçecek olan tesisin Nisan ayı içerisinde misafirlerini ağırlamaya başlayacağı belirtildi. Yenileme çalışmalarının hızla devam ettiği tesiste, değişim sürecinde yönetici kadrosuna konsept değişiklikleri ile ilgili “Değişimin Liderliği” konusunda eğitimler veriliyor.

Tesisimizde değişim devam ediyor…

KETAV( Kemer Tanıtım Vakfı ) Başkanı olan ve Kemer Holiday Club’ın Genel Müdürlüğünü yürüten Volkan Yorulmaz tesisteki değişim ile ilgili açıklamalarda bulundu. Yorulmaz “ Tesisimiz 1989 yılında açıldı ve bu yıl 25.yılını kutluyor. Tesisimiz geçtiğimiz dönemlerde iki kez renevasyon görmüş olmasına rağmen, yıllar geçtikçe tekrar bir renevasyona ihtiyaç duyuldu. Hem daha iyi işler yapabilmek, hem de rekabet etme adına bizde tesisimizin tüm odalarını renevasyona soktuk. Sitem olarak her şey dahilden Ultra’ya geçtik. Hizmet kalitemizi yükseltmek adına eğitimlerimiz devam ediyor.  Tesisimizde değişim devam ediyor. Bu sene bizim için çok önemli bir sene olacak.  Tesis olarak, 25 yılımızda yaptığımız bu renevasyon çalışmalarımız ile ikinci doğum günümüzü kutlayacağız. Hem inşaat çalışmalarımız hem hizmet kalitemiz olarak güzel işler yapmak istiyoruz” dedi.

Sezon iyi geçecek!

Sezonu da değerlendiren Genel Müdür Volkan Yorulmaz , “ Genel rezervasyon akışımız geçen yılın oldukça üstünde. Ukrayna, Rusya arasındaki sıkıntılar nedeniyle birkaç gündür rezervasyon artışında bir yavaşlama var. Ancak yine de iyi gidiyor. Son Berlin fuarında da aldığımız genel hava sezonun iyi geçeceği yönünde” dedi.

Kemer’deki diğer tesislerde de değişim var!

Volkan Yorulmaz, Kemer’deki bazı tesislerde ciddi bir değişim yaşandığını söylerken, bu değişimin bölge adına önemine dikkat çekti. Yorulmaz, “ Tesisimizde olduğu gibi Kemer’de de bir değişim söz konusu.  Hem kaliteli ürünler, hem de renevasyonlar açısından bu değişim görülüyor. Bu konuda Kemer’de yeni yapılan ve Renevasyonu yapılan şu anda aklıma gelen 6-7 tesis var.  Bu da bölgemizde kalitenin artmasına neden olacak. Bu gelişme  hem esnafımıza, hem otelcimize, hem de acenteciye yarayacak bir durum” dedi.

Öte yandan Kemer Holiday Club’da eğitimler de devam ediyor. Tesiste değişim sürecinde inşaat sonrası ve konsept değişiklikleri ile ilgili eğitimler devam ederken, amacın bu eğitimlerle hem tesisin hizmet kalitesinin hem de hizmet kalitesinin daha ileriye taşınması amaçlanıyor. Edip Soyak’ın verdiği eğitimlerde “Değişimin liderliği” konusu işleniyor.  haliloncu_volkanyorulmaz_800x577 renevasyon_ulusoy_614x600 ulusoy_egitim1_800x600 ulusoy_egitim2_800x600 volkan_yorulmaz_800x600 volkanyorulmaz_edipsoyak_800x600

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.