Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Anadolu Lisesi İlk Mezunlarını Verdi

admin 11 Haziran 2014 Genel, Gündem, Haber Yorumlar Kapalı
İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Anadolu Lisesi İlk Mezunlarını Verdi

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Anadolu Lisesi ilk mezunlarını törenle verdi.
Okul bahçesinde yapılan ilk mezuniyet törenine katılan İSTEK Vakfı Okulları Genel Müdürü Ali İhsan Özyazgan, Öğrenci ve Veli İlişkileri Koordinatörü Nazlı Reyhan Ertur, okul idarecileri, okul aile birliği üyeleri, öğretmenler, öğrenci velileri ve davetliler, ilk mezun 80 öğrencinin sevinçlerine ortak oldu.
Bu yıl 80 12’nci sınıf öğrencisinin geleceğe uğurlandığı törende, İSTEK Okulları Genel Müdürü Ali İhsan Özyazgan, İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koca, İcra Kurulu Başkan Danışmanı Habip Cantez, Anadolu Lisesi Müdürü Bülent Kınık, Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Mevlüt Yeni, öğrencilere, bir konuşma yaptı. Mevlüt Yeni, konuşmasının ardından okul aile birliği yönetim kurulu olarak ilk mezunların velileri adına Mustafa Koca’ya şükran plaketi sundu.
Okul birincisi, ikincisi ve üçüncüsünün açıklanmasının ardından, İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koca’ya, Anadolu Lisesi mezunlar adına okul birincisi Zehra Naz Hacısüleyman, kendilerine çağdaş bir eğitim-öğretim olanağı sundukları için teşekkür plaketi takdim etti.
Program, İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Anadolu Lisesi mezunları birincisi Zehra Naz Hacısüleyman’ın yaş kütüğe plaket çakması ile devam etti. Okul orkestrasının seslendirdiği şarkılar ise programa renk kattı.
İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Anadolu Lisesinden mezun olan öğrenciler, geri sayım ile keplerini havaya attı. Tören, öğrencilerin hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından düzenlenen barbekü partisi ile son buldu.

 

 

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.