Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler birincisi kim oldu?

admin 06 Şubat 2016 Galeri, Genel, Haber, Magazin, tv yayın Yorumlar Kapalı
İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler birincisi kim oldu?

22

TV8 kanalındaki İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler finali dün akşam ekrana geldi.

Merakla beklenen İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler birincisi ve 200 bin liralık para ödülünün sahibi olacak kişi belli oldu. Türkiye’nin en stil kadını ünvanını final gecesinin sonunda kazanan isim Gizem Özdilli oldu.TV 8′in fenomen moda ve tarz yarışması İşte Benim Stilim birincisi belli oldu. Jüride; Neslihan Yargıcı, Hakan Akkayaİvana Sert ve Uğurkan Erez’in yer aldığı “İşte Benim Stilim 2016 Final Gecesi” Öykü Serter’in sunumu ile dün akşam izleyiciyle buluştu. Haftalardır süren maratonda stillerini yarıştıran İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler yarışmacıları arasından sadece bir tanesi şampiyon oldu. 30 bölümlük maratonda en çok oyu alan Gizem Özdilli, İşte Benim Stilim 2016′nın birincisi oldu.

5 finalistten birinci olan yarışmacı canlı yayında açıklandı. Tuğçe Özbudak, Gizem Özdilli, Berna Öztürk, Pelin Suade ve Simge Tertemiz’den biri seyircilerin verdiği oylarla İşte Benim Stilim Ünlüler’de birinci olup hem “Türkiye’nin En Stil Kadını” ünvanına hemde büyük ödüle sahip oldu.

Türkiye’nin en stil kadını ünvanını kazanan isim Gizem Özdilli oldu.

GİZEM ÖZDİLLİ TÜRKİYE’NİN EN STİL KADINI SEÇİLDİ

2016′nın ilk haftasında başlayan ve oldukça iddialı olan İşte Benim Stilim 2016′da bu hafta final heyecanı yaşandı. Bugün Nil Karataş’ın elenmesiyle finalistler belli oldu. Gizem Özdilli, Berna Öztürk, Simge Tertemiz ve Pelin Suade’nin finale kaldığı yarışmada Gizem Özdilli, 200 Bin TL’lik büyük ödülün sahibi oldu.

Geceye Alişan ve Müge Zümrütbel şarkılarıyla renk kattı.

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.