Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

İŞADAMI SAMUT’TAN MİLANO ÇIKARMASI

admin 22 Ağustos 2013 Genel Yorumlar Kapalı
İŞADAMI SAMUT’TAN MİLANO ÇIKARMASI

İŞADAMI SAMUT’TAN MİLANO ÇIKARMASI

Samut Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Samut, bir takım iş ziyaretleri için İtalya’ya gitti. Bir İtalyan haber sitesinde yer alan habere göre Samut, İtalya’nın Milano kentinde inşaat sektörü yöneticileri ve bazı işadamları ile bir araya geldi. İtalyan mimarilerini de inceleyen Samut, İtalya ile ilişkilerinin olumlu ilerleme kaydedeceğini belirtti.

İşte İtalya’da yayınlanan haberde yer alan bilgiler.

Türkiye’nin tanınmış işadamlarından Samut Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Samut, bir dizi iş bağlantıları gerçekleştirmek için İtalya’ya geldi.

Türkiye’de yaptığı büyük inşaat yatırımları ile tanınan Türk İşadamı Hüseyin Samut, İtalya’nın önde gelen işadamları ve inşaat şirketi yöneticileri ile bir araya geldi. Türkiye’deki lüks konutlarında İtalyan müşterilere de sahip olan Hüseyin Samut, ülkemize gerçekleştirdiği ziyaretinde İtalyan mimari örneklerini de inceledi. Bazı işadamları ile bilgi alışverişinde bulunan ve çeşitli etkinliklere katılan Türk İşadamı Hüseyin Samut İtalya ziyareti hakkında şu ifadelerde bulundu: “İki Akdeniz ülkesi olan Türkiye ve İtalya’nın olumlu ikili ilişkileri bulunmaktadır. İki ülke de Akdeniz’e kıyısı olmakla birlikte insani ve ekonomik ilişkiler bakımından pozitif bir sürece sahiptir. Buradaki değerli işadamları ve inşaat sektörü yöneticileri ile bir araya geldik. İş birliği fikirleri ve bilgi alışverişinde bulunduk. Aynı zamanda İtalya’nın ünlü mimarisini inceleme fırsatı bulduk. Dilerim Samut Yatırım A.Ş. ile İtalya ilişkileri olumlu bir şekilde ilerleyecektir.”

Öte yandan Milano’yu da gezen ünlü Türk İşadamı Hüseyin Samut, kentte önemli noktaları gezerek bazı etkinliklere katıldı.

Processo Milano di Turco Affari Samut

Un uomo d’affari ben noto della Turchia, che è presidente del consiglio di amministrazione di “Samut Yatırım A.Ş”, è venuto in Italia per svolgere una serie di relazioni d’affari.

L’uomo d’affari “Hüseyin Samut” , conosciuto per i suoi grandi investimenti nell’ambito delle costruzioni in Turchia, si è riunito con i più importanti uomini d’affari e manager di società di costruzione. Hüseyin Samut nelle cui abitazioni ci sono anche i clienti Italiani, ha esaminato esempi di miniature italiane durante la sua visita nel paese. L’uomo d’affari turco Hüseyin Samut che ha effettuato lo scambio di informazioni con alcuni uomini d’affari e partecipato a varie attività, ha detto a questi: “La Turchia e l’Italia, che sono due paesi mediterranei hanno relazioni positive. Questi due paesi hanno coste del Mediterraneo e si evolvono positivamente in termini di umanistica e di relazioni economiche. Ci siamo riuniti qui con degni imprenditori e manager del settore delle costruzioni . Abbiamo collaborato e ci siamo confrontati con uno scambio di informazioni. Abbiamo avuto l’opportunità di esaminare la famosa architettura dell’ Italia. Mi auguro che la collaborazione tra Samut Yatırım A.Ş e l’Italia si possa sviluppare in modo proficuo.”

D’altra parte, il famoso uomo d’affari turco Hüseyin Samut che è stato anche a Milano, ha visitato alcuni luoghi importanti della città e prendendo parte ad alcune attività.

22 1148934_10200863562844465_314385944_n

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.