Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

ESKİ SANAYİ SİTESİ CAZİBE MERKEZİ OLACAK

admin 21 Aralık 2015 Galeri, Genel, Gündem, Haber Yorumlar Kapalı
ESKİ SANAYİ SİTESİ CAZİBE MERKEZİ OLACAK

MPS_9201Muratpaşa Belediyesi; eski Sanayi Sitesi’ni cazibe merkezi haline getirmek için bir dizi düzenleme gerçekleştirecek. Düzenlemeler kapsamında; hurda araçlar kaldırılıp, işgalli alanlar temizlenecek, kaldırım işgalleri önlenecek.

Esnafa teşekkür

Yıllardır Antalya sanayisinin kalbinin attığı eski Sanayi Sitesi; Muratpaşa Belediyesi’nin yapacağı düzenlemelerle tekrar cazibe merkezi olacak. Muratpaşa Belediyesi; eski Sanayi Sitesi esnafını yapılacak düzenlemelerle ilgili olarak, mektupla bilgilendiriyor. Muratpaşa Belediyesi; bilgilendirme mektubunda; eski Sanayi Sitesi’nin cazibe merkezi haline gelmesi için yapılacak düzenlemelere verecekleri destekten dolayı da teşekkür ediyor.

Yapılacak düzenlemeler

Muratpaşa Belediyesi;. eski Sanayi Sitesi’ni, herkesin rahatlıkla gelip alışveriş yapabildiği, aracını tamir ettirebildiği bir cazibe merkezi haline getirmek için şu düzenlemeleri gerçekleştirecek; ‘İnsan ve çevre sağlığını, güvenliğini tehdit eden hurda araçlarla kalıntıları kaldırılacak, kamu mülkiyetindeki alanlar, işgalden temizlenip yol ve otopark olarak düzenlenecek, kaldırım işgalleri önlenip, yayaların güvenli ulaşımı sağlanacak.”

 

 

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.