Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

DÜNYA GENÇLERİNDEN UYSAL’A ÖVGÜ

admin 04 Şubat 2016 Galeri, Genel, Gündem, Haber Yorumlar Kapalı
DÜNYA GENÇLERİNDEN UYSAL’A ÖVGÜ

DSC_7872

“Dünya Gençleri Antalya’da Oryantiring ile buluşuyor” projesi kapsamında Antalya’ya gelen 55 öğrenci Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı ziyaret etti

Polonya ve Romanya’dan 11’er öğrenci

Türkiye Ulusal Ajansı’nın Erasmus programı kapsamında Ankara Yenimahalle Belediyesi ile Kanyon Gençlik ve Doğa Sporları Kulübü’nün birlikte yürüttüğü “Dünya Gençleri Antalya’da Oryantiring ile buluşuyor” projesi kapsamında Antalya’ya gelen 55 öğrenci Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı ziyaret etti. Polonya ve Romanya’dan 11’er Türkiye’den 33 olmak üzere toplam 55 öğrencinin katıldığı ziyarette öğrenciler, belediyenin yürüttüğü proje ve çalışmalardan dolayı Başkan Uysal’a övgülerde bulundu.

Başkan Uysal: “Tüm vatandaşlar eşit hizmet almaktadırlar”

Gençlere; Muratpaşa Belediyesi’nin çalışmalarını İngilizce anlatan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Antalya’da olmanızdan dolayı mutluyuz. Antalya insanlık tarihi çok eski, çok farklı etnik ve gurupların yaşadığı Pamfilya kentidir. Şu anda da Antalya’da çok farklı ülkelerin vatandaşları barış içerisinde yaşamlarını sürdürmektedirler.  Belediyemiz sınırları içerisinde yaşayan tüm vatandaşlar eşit hizmet almaktadırlar. Disiplinli bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diye konuştu.

8 Şubat’ta gidiyorlar

Başkan Ümit Uysal’ı ziyaret eden öğrenci grubu, Muratpaşa Belediyesi’nin Kaleiçi’nde yürüttüğü Müzikle çöp toplama sistemini oldukça beğendiklerini ifade etti. Ziyarete katılan öğrenciler, canlı peçete oyununu Başkan Uysal’ında katılımı ile hep birlikte oynadı. Başkan Uysal da, gençlerle birlikte peçete üzerine mesaj yazdı. Dünya Gençleri Antalya’da Oryantiring ile buluşuyor projesi kapsamında 31 Ocak tarihinde Antalya’ya gelen öğrenciler, 8 Şubat’ta kentten ayrılacak.

 

 

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.