Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

Burak Yılmaz’a Hakaret Gibi Teklif

admin 01 Şubat 2016 Galeri, Genel, Haber, Magazin, Spor Yorumlar Kapalı
Burak Yılmaz’a Hakaret Gibi Teklif

west-ham-dan-burak-yilmaz-a-hakaret-gibi-teklif-8116741_x_4910_o

İngilizlerin, Galatasaray’a “Size 1 milyon Euro verelim. Burak gelsin biz de oynasın sezon sonu memnun kalırsak devam ederiz.” şeklinde teklif yaptığı ortaya çıktı.

İngiltere Premier Lig takımlarından West Ham United‘ın Burak Yılmaz‘ın yerine Emenike’yi transfer etmesinden sonra Galatasaray‘ın golcü oyuncusuna yaptığı teklifin detayları ortaya çıktı.

“MEMNUN KALIRSAK DEVAM EDERİZ”

Yeni Yüzyıl gazetesinde yer alan habere göre; West Ham cephesi, Galatasaray‘a geçtiğimiz pazartesi günü kırık dökük bir kiralık teklifi yaptı ve “Size 1 milyon Euro verelim. Burak da gelsin biz de oynasın sezon sonu memnun kalırsak devam ederiz.” dedi. Yani bir anlamda Burak’a “Amatör topçu” muamelesi yapıldı. Olayı öğrenen Burak kırgın, öfkeliydi. Onu ikna etmek Denizli‘ye kalmıştı.

“TELEFONUNU KAPAT”

Denizli, yıldız futbolcuya “Telefonunu kapat, sosyal medyadan uzak dur. Gitmeyeceksin” diyerek, önce medyaya sonra da “Burak kararını ben veririm” sözüyle yönetime ince mesajlar gönderdi.

DENİZLİ MASAYA YUMRUĞUNU VURDU

Yani bu kez, karar merciinde her şeye “Okey” diyen Hamzaoğlu değil, masaya yumruğunu vuran Denizli vardı. Ve sonuç şu; Kan donduran teklif asla ciddiye alınmadı, algı bombası malum medyanın elinde patladı.

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.