Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

ANTALYA’NIN PROJELERİ MIPIM’DE TANITILACAK

admin 15 Şubat 2016 Galeri, Genel, Gündem, Haber Yorumlar Kapalı
ANTALYA’NIN PROJELERİ MIPIM’DE TANITILACAK

antalyanin-projeleri-mipimde-tanitilacak_1

ANTALYA Büyükşehir Belediyesi, Fransa’da düzenlenecek ‘Uluslararası Gayrimenkul Fuarı’ MIPIM’e katılacak.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Fransa’nın Cannes şehrinde 15-18 Mart 2016 tarihleri düzenlenecek ve kendi alanında en prestijli fuar olan MIPIM’e katılacak. Geçen yıl ilk kez fuara katılan Büyükşehir Belediyesi, aldığı olumlu geri dönüşlerin ardından bu yıl da ciddi yatırımlarla hayata geçireceği projelerini dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen yaklaşık 20 bin katılımcıyla paylaşacak.

PROJELER YATIRIMCILARLA PAYLAŞILIYOR

Antalya, turizm alanında milyonlarca turisti ağırlayan dünyanın sayılı kentleri arasında yer alırken, Büyükşehir Belediyesi, aynı ilgiyi gayrimenkul yatırımları alanında da kente kazandırmayı hedefliyor. Fuarda bu yıl, Konyaaltı Liman Projesi, Boğaçayı Projesi, Kepezaltı Kentsel Dönüşüm Projesi ve Kruvaziyer Liman Projesi gibi Antalya’nın çehresini değiştirecek önemli projelerinin tanıtımı yapılacak.

GAYRİMENKUL DEĞERİ ARTACAK

MIPIM Fuarı aracılığıyla kurulacak işbirliği imkanları ile Antalya’da yapılacak yatırımlar, kentin gayrimenkul metrekare fiyatlarının da değerlenmesine büyük katkı sağlayacak. Turizm alanında Avrupa’nın ve dünyanın en önemli şehirleriyle aynı kulvarda yarışan Antalya’nın hak ettiği gayrimenkul değerlerine yapılacak olan yatırımlarla ulaşması hedefleniyor.

ANTALYA CAZİBE MERKEZİ OLACAK

Antalya’nın marka değerine ciddi katkı sağlayacak ‘çılgın’ projelerinin Fransa’da görücüye çıkacağını söyleyen Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı İbrahim Evrim, “Antalya, harita üzerinde sadece tatil için ziyaret edilen bir şehir değil, şehrin doğal yapısı ve tarihi dokusuyla örtüşen dünya yatırımcılarının ilgiyle takip ettiği bir cazibe merkezi olacak” dedi.

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.