Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

Sürpriz Buluşmadan Hülya Avşar’lı Yepyeni Proje

admin 10 Ekim 2012 Haber, Magazin Yorumlar Kapalı
Sürpriz Buluşmadan Hülya Avşar’lı Yepyeni Proje

Altın Portakal’ı desteklemek için Antalya’ya gelen ünlü yönetmen Kutluğ Ataman, festivalin Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması Jüri Başkanı Hülya Avşar’la sürpriz bir buluşma gerçekleştirdi.

İŞTE ARADIĞIM KADRO
Kutluğ Ataman’ın çektiği, 2006 yılında gösterime giren ödül rekortmeni “2 Genç Kız” filminde  başrol oynayan Hülya Avşar, yönetmeninin sürpriz ziyareti karşısında çok mutlu oldu.

2 Genç Kız filminde canlandırdığı Leman karakteri ile unutulmaz bir performans sergileyen Avşar’ın, Ataman ile sohbeti aynı zamanda yepyeni bir film projesinin doğmasına vesile oldu.

Erzincan’da çekeceği uzun metrajlı filmden hemen sonra yeni filmine başlayacağını söyleyen Ataman, Hülya Avşar ile yeni bir film çekeceğini söyledi.

Kutluğ Ataman’ın “Sinemanın en iyi oyuncularından biriyle çalışacak olmak harika. Hülya benim uğurumdur” sözlerine, Avşar, “Kutluğ’un yazacağı her rolde oynarım. Zaten ona benden başka bir seçim hakkı vermiyorum” karşılığını verdi.

Sohbet sırasında Hülya Avşar ve yönetmen Kutluğ Ataman’ın yanına sürpriz bir isim daha eklendi. Uluslararası yarışmada jüride yer alan ünlü oyuncu Belçim Bilgin, yeni filmde kendisinin de rol almak istediğini söyleyerek, “İşte aradığım kadro” dedi.

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.