Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

RUSYA MİLLİ BAYRAMI MALL OF ANTALYA’DA COŞKU İLE KUTLANDI

admin 12 Haziran 2017 Galeri, Genel, Gündem, Haber, Magazin, Roportajlar, tv yayın, Yaşam Yorumlar Kapalı
RUSYA MİLLİ BAYRAMI MALL OF ANTALYA’DA COŞKU İLE KUTLANDI

Mall of Antalya ve Rus Kültür ve Sanat Derneği’nin işbirliği ile düzenlenen etkinliklerde Rus Milli Bayramı kutlandı. Antalya’da yaşayan birçok Rus vatandaşın katıldığı kutlamalar renkli gösterilere sahne oldu.

Gençlerin ve çocukların performans sergilediği danslar AVM ziyaretçileri tarafından büyük alkış aldı.  Sahne gösterileri öncesi Antalya Başkonsolosu Aleksey Şivanov Rus vatandaşların milli gününü kutladı. Rus Kültür Derneği Başkanı İrina Balcı Mall of Antalya’da kutlamaları gerçekleştirdikleri için mutlu olduğunu belirtti. Rusya Milli Günü anısına Mall of Antalya Reklam ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Bihter Nalbant, İrina Balcı’ya plaket hediye etti. Gün boyu süren etkinliklerde Rusların coşkusuna Türkler de eşlik etti. Miniklerin danslarını izleyip, orkestranın şarkılarıyla eğlendiler.  Sahne gösterilerinin yanı sıra mini konser ve defile de beğeni topladı. 

Mall of Antalya; Akdeniz Bölgesi için yeni bir alışveriş ve eğlence deneyimi

Torunlar GYO tarafından Antalya Havalimanı karşısında inşa edilen Mall of Antalya, Deepo Outlet ile toplam 234 mağaza sayısı ile Akdeniz Bölgesi’nin en büyük alışveriş ve eğlence kompleksini oluşturuyor.

Mall of Antalya, yerli ve yabancı yüzlerce markaya ev sahipliği yapan 144 mağazası, 4000 m2’lik yeme içme alanı ve 1600 m2 ile Antalya’nın en büyük kapalı çocuk oyun alanına ev sahipliği yapıyor. Yatay ve iki katlı mimarisi, ferah koridorlarının yanı sıra modern bir dekorasyona sahip geniş food hall alanı ile beğeni toplayan Mall of Antalya, ziyaretçilerine farklı lezzetleri bir arada sunuyor.

3.000 araçlık otopark kapasitesine sahip alışveriş kompleksine, şehrin farklı yerlerinden ziyaretçiler otobüs veya tramvay ile kolaylıkla ulaşabiliyor. Proje kapsamında inşa edilen, alt geçit sayesinde Antalya şehir merkezinden gelenler kolaylıkla AVM otoparkına girebilecek, çıkışta ise hem Alanya hem Antalya şehir merkezi yönüne direkt 

 

 42448_0_320x168 42448_1_320x168

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.