Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

Ramada Hotel’de Masallar Gibi Bir Düğün

admin 06 Haziran 2014 Genel, Gündem, Haber Yorumlar Kapalı
Ramada Hotel’de Masallar Gibi Bir Düğün

 Geçtiğimiz günlerde dergimizin avukatlarından, Antalya Barosu’nun genç ve gözde avukatı Tolga Karataş ve Seda Emir, yapılan görkemli düğün töreniyle dünya evine girdiler.

Ramada Hotel’in Carnavale Balo Salonu’nda  yapılan düğün töreninde büyük coşku vardı.

Düğün törenine Ak Parti İl Başkanı Av. Mustafa Köse, Antalya Baro Başkanı Av. Alper Tunga Bacanlı’ nın yanı sıra iş ve sanat camiasından tanınmış simalar genç çifti yalnız bırakmadı.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün  kıydığı nikah töreninde genç çiftlerin şahitliklerini Antalya’nın değerli avukatlarından Ammar Yılmaz ve Mübeccel Uçaklı yaptı.
Bu güzel gecede Seda ve Tolga çifti nikah törenlerinde  iyi günde kötü günde bir ömrü beraber geçireceklerinin sözünü verirlerken, genç çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.
Salonu dolduran davetliler, gönüllerince bir gece yaşarlarken, damat  Tolga Karataş eşi Seda’ya ithafen bir şarkı söyledi ve salondan büyük alkış aldı.
Düğün sırasında açıklama yapan Ak Parti İl Başkanı Av. Mustafa KÖSE  ”Allah herkese böyle güzel düğünler, mutlu yuvalar kurmayı nasip etsin. Seda ve Tolga çok sevdiğimiz kardeşlerimiz. Onların mutlu olması bizim de mutluluğumuz. Dolayısıyla bu düğün bizim de düğünümüz. Bizleri bu en mutlu günümüzde yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.