Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

PARADISE ORGANİZASYON MENAJERLİK

admin 24 Nisan 2013 Galeri, Gece, Genel, Gündem, Haber, Magazin, Mekanlar, Roportajlar, Yaşam Yorumlar Kapalı
PARADISE ORGANİZASYON MENAJERLİK

ParadiseOrganizasyon konser ve festival organizasyonları, defile organizasyonları bayi toplantısı, şirket yemekleri, kurumsal eğlence organizasyonları gibi organizasyonlar üzerine uzmanlaşmış ekibiyle büyük ya da küçük çaplı tüm organizasyonlarınızda sizlere hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Paradise organizasyon ekibi ve müşteri portföyü ne kadar geniş olursa olsun rekabet ve sorumluluk bilinci ile sizler için daima en iyisini yapmayı kendisine misyon edinmiştir.

Şirket organizasyonlarınızda profesyonel ve sonuçları başarılı bir hizmet için ilk yapmanız gereken Paradise Organizasyon iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşmanız olacaktır.

Ofisimizde ya da isteğiniz üzerine sizin belirlediğiniz yerde toplantı yapılıp gerekli ürün lansmanı ve sunum yapılacaktır.

Görevimiz öncelikle sizi belirlediğiniz bu özel günün karmaşasından kurtarmak ve istediğiniz hizmetin daha fazlasını sunmaya çalışarak siz değerli dostlarımızı hizmet ve çalışanlarımızla memnun bırakmaktır. Tüm organizasyonlarınızda çözüm bulmak bizim görevimiz olacaktır.

Mağazanızın, açılış organizasyonu yapacağınız, aktifliğini gösterecek ilk gün açılışınızdır ve bugünde yapacak olduğunuz aktivitenin başarısı gelecekte yapacağınız işlerin ve kazanacağınız müşteri kitlesinin aynası olacaktır.

Paradise organizasyon sizlere, açılış organizasyonuyapacağınız aktiviteler için kaliteli bir çeşitlilikle ve sahip olduğu ekipmanlarla uygun fiyat teklifleri sunarak yol göstericiniz olur.

Evinizin bahçesi, mağazanızın önü, kiraladığınız tekne ya da herhangi bir salon…

Neresi olursa olsun harika bir kokteyl mekânı haline getirilebilir. Sadelikten hoşlanan eğlenceyi ayakta seven müşterilerimiz için kokteyl hizmeti adına tüm detayları temin ediyoruz. İster klasik müzik eşliğinde sade bir organizasyon ister iş görüşmelerinizin yapılacağı sakin ve şık bir fuar hizmeti isterse bol çeşitli yiyecek içecek ikramının olduğu DJ partileri kokteyl hizmeti adına aradığınız tüm ayrıntıları bulabileceğinizi garanti ediyoruz.

Gerçekleştirmeyi düşündüğünüz festival ve konser organizasyonları, defile organizasyonları, düğün organizasyonu, nişan organizasyonu, kokteyl organizasyonu, davet organizasyonu, şirket ve kurumsal organizasyonlar, sünnet organizasyonları, doğum günü partileri, süsleme organizasyonu ve fuar organizasyonu gibi aklınıza gelebilecek tüm organizasyon çeşitlerinde sizlere gerek teknik ekipman gerekse çalışacak personel açısından her türlü hizmeti sunmaktadır.

Bir organizasyonu daha uygun fiyatlara mâl edebilmeköncelikle kullanılacak ses ve ışık düzenine sahip olup, tek elden kiralamayı gerektirir. Sizler için her anlamda kendini geliştirmeyi 2003’ten bu yana hedefleyen Paradise Organizasyon “ Ses ve Işık sistemi “ hizmetinde daha uygun fiyatlara cevaplar bulmak amacıyla gerek teknik ekip, gerek personelini genişleterek hizmetlere Antalya bölgesinde devam etmektedir…

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.