Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

Ozon (O3)Klinik yeni yerinde

admin 02 Haziran 2014 Genel, Haber, Yaşam Yorumlar Kapalı
Ozon (O3)Klinik yeni yerinde

Ozon tedavi, Antalya’da modern bir klinikte uygulama alanı buldu
Tamamlayıcı tıbbın kabul ettiği bir yöntem olan Ozon (O3) Tedavisi, Antalya’da da modern klinik ortamında uygulama alanı buldu. Antalyalıların yakından tanıdığı Dr Başar Şenyüz’ün kurucusu olduğu Ozon Klinik düzenlenen bir törenle yeni binasında hizmet vermeye başladı.
Kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı kliniğin yeni yerinde hizmete başlaması nedeniyle düzenlenen kokteyle Antalya’nın tanınmış simaları katıldı. Ozon Klinik kurucusu Dr. Başar Şenyüz yaptığı konuşmada “21’nci yüzyılın sağlık ve gençlik kaynağı” olarak adlandırdığı ve yaklaşık 300 çeşit hastalığın tedavisinde ve sağlıklı insanların hayat kalitesinin geliştirilmesinde uygulanan Ozon Tedavisi konusunda bir sunum yaptı.
Ozon Klinik’in yeni yerinde hizmete başlaması nedeniyle düzenlenen kokteyle katılan misafirlere keman sanatçısı İrina Yalçın keyifli anlar yaşattı. Misafirlere ücretsiz ozon seansı uygulanırken, Antalya İl Emniyet eski müdürü Dr.Ali Yılmaz da ozon tedavisine başladı.
Hayat kalitesini artırır, hastalıklara yakalanma riskini azaltır
Dr. Başar Şenyüz, konuşmasında teknolojinin hızla ilerlediği günümüzde insan yaşamını kolaylaştıracak ve ömrü uzatacak buluş ve devrim niteliğindeki tedavi yöntemlerini ardı ardına geldiğine dikkati çekti, bu yöntemlerden birisinin de Ozon Tedavisi olduğunu söyledi. Ozon tedavisinin sağlıkla ilgili bir problemi olan herkese ve her yaşa uygulandığını belirten Dr. Başar Şenyüz, “Ozon tedavisi, hiçbir hastalığı bulunmayıp, yorgunluk, isteksizlik, uyku bozuklukları, stres, çeşitli vücut ağrıları, sık olarak hastalıklara yakalanmak gibi hayat kalitesi bozukluğundan yakınan kişiler için de mükemmel bir gençleştirici, dinçleştirici araçtır. Ozon tedavisi sadık bir eş gibi hastalıkta ve sağlıkta her zaman yanınızdadır.”dedi.
Enerjik ve canlı bir vücut sağlar
Bağışıklık sistemini son derece etkili biçimde harekete geçirerek yüksek etkinlikte hastalıklardan koruyucu etki gösteren Ozon tedavisinin, kanın yoğun ve yapışkan yapısını ve pıhtılaşmayı azaltarak akışkanlığını ve kanın oksijen taşıma kapasitesini artırdığını ifade eden Dr. Başar Şenyüz, şöyle konuştu:
“ Ozon, Akyuvarlardan anti kanser maddelerin salınımını artırarak kanser oluşumunu ciddi oranda engeller. Kemoterapi gören kanser hastalarında oluşan çeşitli yan etkiler ve ağrı gibi şikâyetleri yüzde 70 oranında azaltır. Kan yağlarının ve kan şekerinin fazlasını yakarak
normale döndürür. Toksik maddeleri temizleyerek, yaşlanmaya karşı koruyan antioksidan sistemin kapasitesini artırır. Enerjik ve canlı bir vücut sağlar.”
Ne hizmetler verecek?
Açılışı gerçekleşen Ozon Klinik’te Ozon tedavisi hizmetinin yanı sıra, ayrıca cilt gençleştirme yöntemlerinden ozonla aktive edilmiş PRP, Mezoterapi, Botoks ve cilt gençleştirmede en etkili uygulamalardan biri olan fraksiyonel karbondioksit lazer, Fibrocell (Kök hücre) ve oldukça farklı ve etkin bir zayıflama yöntemi olan Bhcg ile zayıflama uygulamaları da yapılıyor.

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.