Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

NUMARATAJ SORUNU ÇÖZÜLÜYOR

admin 11 Aralık 2015 Galeri, Genel, Gündem, Haber Yorumlar Kapalı
NUMARATAJ SORUNU ÇÖZÜLÜYOR
NUMARATAJ SORUNU ÇÖZÜLÜYOR

NUMARATAJ SORUNU ÇÖZÜLÜYOR

Muratpaşa Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Ulusal Adres Veri Tabanı(UAVT) kayıtlarında bulunmayan vatandaşların sorununu çözüme kavuşturuyor

Mektupla bilgilendiriliyor

Muratpaşa Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, vatandaşların mevcut adreslerinde ikamet etmesine rağmen Ulusal Adres Veri Tabanı(UAVT) kayıtlarında bulunmamalarından kaynaklanan sorunu çözüme kavuşturuyor.  İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Numarataj servisi, oluşturduğu ekiple işyerleri sahiplerini mektupla bilgilendiriyor. Uygulamada; işyerleri ve konutlar ayrı değerlendiriliyor. İşyerlerinin numaralandırmalarının yapılmasının ardından binada bulunan daireler 1’nci numaradan başlanarak numarataj çalışması yapılıyor.

Daire numaraları yapıştırılıyor

İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Numarataj servisi tarafından vatandaşlara ulaştırılan mektuplarda, “Muratpaşa Belediyesi olarak sorunları ortadan kaldırmak, vatandaş mağduriyetini asgariye indirmek amacıyla bir çalışma başlatılmış olup, daire numaranız kapıya yapıştırılmıştır. Adres kaydınız yapıştırılan numara dışında başka bir yerde görünüyor ise Numarataj servisine ait olan 320 22 22 (dahili1404) nolu telefonu arayarak yardım talep etmeniz durumunda talebiniz derhal karşılanacaktır” ifadesi yer alıyor.

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.