Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

Muratpaşa’da en güzel bayram kutlaması 1 Mayıs’a yakışan kutlama tablosu

admin 30 Nisan 2014 Genel, Gündem, Haber Yorumlar Kapalı

S2Meclis üyeleriyle birlikte işçi personeline karanfil dağıtan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, çalışma barışını çok önemsediğini ifade ederek, özlük hakların korunması konusunda azami dikkat sarf edeceklerini söyledi.

BAŞKANDAN  RUH BÜTÜNLÜĞÜ MESAJI

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı Fen İşleri Müdürlüğü çalışanları ile birlikte kutladı. İşçilerle öğle yemeğinde buluşan ve dostluk halayına da katılan Başkan Uysal, “Bizler kamu yararı için gözeterek aynı amaç için çalışan işçileriz. Kimimiz adı başkan kimimizin adı müdür kimimizin adı işçi .İsimler önemli değil. Önemli olan ruh bütünlüğü ekip bütünlüğünü sağlayarak  vatandaşa hizmet için çalışmak” dedi.

UYSAL: “BURUK BİR KUTLAMA YAPIYORUZ”

Yaklaşık bin Muratpaşa Belediye personelinin katıldığı yemekte işçiler tarafından sıcak ilgi ile karşılanan Başkan Uysal, konuşmasında Türkiye’nin İLO sözleşmesinin imzalanmasıyla çalışma standardına kavuşmasını sağlayan Mehmet Moğultay’a da teşekkür etti.  Hukuksal bir süreç nedeniyle Kamu İhale Kurumu tarafından sözleşmesi fesh edilen işçilerinin burukluğunu taşıdığına vurgu yapan Uysal, “Bu sorunun giderilmesi için yoğun mücadele veriyoruz. Arkadaşlarımızın tekrar aramıza dönmesi için elimizden geleni yapıyoruz” diye konuştu.

“BU BAYRAM HEPİMİZİN”

Meclis üyeleri ve birim müdürlerinin de katıldığı yemekte işçilerle tek tek sohbet eden Başkan Uysal’a Muratpaşa Belediye Meclis üyeleri de eşlik etti.  Dünya üzerinde kutlanan en önemli bayramlardan birinin 1 Mayıs İşçi Bayramı olduğuna vurgu yapan Uysal, “Bu bayramı birlikte kutlayalım dedik bu bayram hepimizin bayramıdır. Aynı çatının değişik noktalarda çalışan elemanlarıyız. Ben de günde 16 saat çalışıyorum ama kamu yararı ve vatandaş memnuniyeti açısından bizler çalışmakla mükellefiz” dedi.

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.