Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

Muhteşem Personel Gecesi

admin 28 Aralık 2015 Galeri, Genel, Gündem, Haber Yorumlar Kapalı
Muhteşem Personel Gecesi

personel3 personel5

Döşemealtı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Yeşilbayır Mahallesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen ‘Personel Gecesi’ne ünlü sunucu-yazar Tayfun Talipoğlu, Arif Kabadayı ve grubu da katıldı.

Belediye Başkanı Turgay Genç, Belediye Meclis Üyeleri, Başkan Yardımcıları Naci Alın ve Zafer Yörük, mahalle muhtarları, birim müdürleri ve 500’ü aşkın belediye çalışanının katıldığı ‘Döşemealtı Belediyesi Personel Gecesi’ büyük ilgi gördü.

Tayfun Talipoğlu Döşemealtı’nda..

Personel gecesine özel olarak katılan Tayfun Talipoğlu, belediye çalışanlarına keyifli anlar yaşattı. Cem Karaca’nın unutulmaz eseri ‘Islak ıslak’ şarkısını söyleyerek sahneye çıkan Talipoğlu, okuduğu birbirinden güzel şiirleriyle bol bol alkış aldı. Arif Kabadayı ve grubun seslendirdiği hareketli parçalara Başkan Turgay Genç, Başkan Yardımcıları ve belediye personeli eşlik etti.

Döşemealtı Belediyesi büyük bir aile..

Başkan Turgay Genç, sahnede yaptığı konuşmasında, “Döşemealtı Belediyesi büyük bir aile ve biz ailemizle birlikte iyi günde, kötü günde hep birlikte olduk, bundan sonra da aynı şekilde olmaya devam edeceğiz. Bu özel geceyi düzenleyen Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüze, gecemizi renklendiren Tayfun Talipoğlu’na, müzikleriyle içimizi ısıtan Arif Kabadayı’ya ve her daim birlikte çalışmaktan onur duyduğum değerli yol arkadaşlarıma teşekkür ederim” dedi.

En iyiler, personelin alkışlarıyla belirlendi..

Gecenin sunuculuğunu da üstlenen Tayfun Talipoğlu, sesi güzel olan belediye personelini sahneye davet edip birlikte şarkı söylediler. Ayrıca yılın en başarılı personeli yarışması yapıldı ve personelden en fazla alkışı alan İsa Ateş 2015 yılının en başarılı personeli , Meltem Oktay Fidankal’da en iyi ses olarak ilan edildi.

Personele sürpriz hediyeler verildi..

Diğer taraftan personele dağıtılmış olan biletler için hediye çekilişi yapıldı. Bisiklet, televizyon ve yüzlerce hediyenin kurayla dağıtıldığı gece de Tayfun Talipoğlu’da kendi şiir kitabını hediye etti. Kura çekilişine Belediye Başkanı Turgay Genç, Meclis Üyesi ve Başkan Yardımcıları da katılıp kazanan personele hediyelerini verdiler.

Personel gecesinin sonunda geceye katılan tüm personele özel olarak hazırlanmış çantalar verildi.

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.