Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

Miss Mediterranean 2014 başvuruları başladı

admin 01 Mayıs 2014 Gece, Genel, Magazin Yorumlar Kapalı

N3Türkiye’in  tescilli ve prestijli yarışmalarından biri olan Miss Mediterranean Güzellik Yarışması başvuruları başladı. Tanıtım Production tarafından bu yıl 15.’si düzenlenecek olan ve,aday katılımı ulusal olan geleneksel yarışmaya katılmak isteyen genç kızlar şimdiden yoğun ilgi gösteriyor.

Türkiye genelinden yapılan başvurular form üzerinden ilk 30 yarı finalist belirleniyor ve Antalyada yapılacak elemelere davet ediliyor.Elemelerde 12 finalist ve 4 yedek finalist tescil edilerek kampa alınıyor.

12 finalistin kıyasıya yarıştığı güzellik yarışmasında tüm yarışmacılar önce sağlık kontrolünden geçiriliyor. Daha sonra çeşitli etkinlikler ve çalışmalar için kampa alınıyor. Özel eğitmenler eşliğinde gerçekleşen kamp sonunda yarışmacılar güzellik yarışması için hazırlanmış oluyor. Final gecesinde ünlü isimlerinde katıldığı çeşitli etkinlikler düzenleniyor ve gece sonunda yapılan oylama ile Türkiye;nin en güzel kızı tacını takıyor.

Geçtiğimiz yıl 14.sü düzenlenen yarışmanın kraliçesi Gülşah Ünal olurken, ikincilik tacını Tuğçe Taş ve üçüncülük tacını da Çiçek Arsu takmıştı.

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.