Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

MELEKLER BAŞKENT DEPLASMANINDA

admin 05 Şubat 2016 Galeri, Genel, Haber, Spor Yorumlar Kapalı
MELEKLER BAŞKENT DEPLASMANINDA

DSC_7140

Bayanlar Hentbol Süper Ligi’nde şampiyonluk mücadelesi veren Muratpaşa Belediyespor ile Ankara Yenimahalle Belediyespor  cumartesi saat 15.00’de karşı karşıya gelecek

Hedef şampiyonluk

Bayanlar Hentbol Süper Ligi’nde şampiyonluk mücadelesi veren Muratpaşa Belediyespor ile Ankara Yenimahalle Belediyespor cumartesi karşı karşıya gelecek.   Ligde 30 puanla ikinci sırada yer alan Muratpaşa Belediyespor ile 28 puanla üçüncü sırada yer alan Ankara Yenimahalle Belediyespor arasındaki mücadele Ankara THF Spor Salonu’nda saat 15.00’de başlayacak. Karşılaşmayı Kürşat Erdoğan, İbrahim Özdeniz ikilisi yönetecek.

İki sakat var

Muratpaşa Belediyespor’un Ankara Yenimahalle Belediyespor karşısında vereceği zorlu mücadelede  sakatlıkları süren Nataliya Kotsina ve Gülsüm Güleçyüz takımdaki yerlerini alamayacak. Yenimahalle Belediyespor’unda şampiyonluğu hedefleyen bir ekip olduğunu belirten Muratpaşa Belediyespor Antrenörü Birol Ünsal, “Güç dengeleri eşit olan iki ekip karşı karşıya gelecek. Karşılaşma boyunca iyi mücadele eden galibiyete uzanacaktır” diye konuştu.

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.