Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

LEZZETİN TEK ADRESİ BALIK ÇARŞISI VE MEYHANELER SOKAĞI AÇILDI

admin 27 Ağustos 2013 Galeri, Haber, Mekanlar Yorumlar Kapalı
LEZZETİN TEK ADRESİ BALIK ÇARŞISI VE MEYHANELER SOKAĞI AÇILDI

Antalya’ya farklı bir hizmet ve eğlence anlayışı getiren ‘Antalya Balık Çarşısı ve Meyhaneler Sokağı’, çok sayıda davetlinin katılımı ile Kaleiçi’nde hizmete girdi
Antalya’nın en büyük eksikliklerinde bir tanesi olan balık çarşısı, farklı eğlence konsepti ile Antalyalılara hizmet edecek olan ‘Antalya Balık Çarşısı ve Meyhaneler Sokağı’ ile gideriliyor, eğlenceye yeni bir anlayış geliyor.

Kaleiçi Uzun Çarşı İş Hanı’nda Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen’in yanı sıra çok sayıda davetlinin katıldığı etkinlik ile açılan yeni mekan, özellikle balık satışının yer aldığı bölümü ile dikkat çekiyor.

Girişimci anne ve kızından, özel yatırım 

Daha önce 7 yıl boyunca eğlence sektörünün çeşitli  alanlarında girişimciliğini gösteren Gülçin Kozgar, annesi Necmiye Dumlupınar ile ‘Antalya Balık Çarşısı ve Meyhaneler Sokağı’nı Antalyalılarla buluşturdu.

Şehrin en büyük eksiklerinden bir tanesinin balık çarşısı ve buna entegre edilmiş eğlence mekanı olduğuna dikkat çeken Kozgar,  İstanbul Taksim, Nevizade, Bodrum Balıkçılar Meyhanesi gibi eğlence alanlarının Antalya’da eksikliğinin çekildiğini vurguladı. Turizm açısından önemli bir potansiyele sahip olan Antalya’da yaşayanların hem taze balık temin etmesini, hem balığı istediği gibi pişirtip eski meyhane  kültürüne özgü eğlence anlayışı ile tüketmesini sağlayacaklarını aktaran Kozgar, bu sayede Kaleiçi’nine canlılık getirmeyi hedeflediklerini söyledi.

 Canlı müzik, taze omega3

‘Balık Çarşısı ve Meyhaneler Sokağı’ konseptinde ‘Halikarnas’ ve ‘Yeni Nevizade’ isimli mekanlarda eğlenceye çeşitlilik getireceklerini belirten Kozgar,  kış aylarında açık havada da  Antalyalıları eğlendirmeyi planladıklarını aktardı.

Taze balıklarından çok çeşitli mezelere, canlı müziğinden, alternatif lezzetlere kadar, kaliteli servisi sıcak samimi bir atmosferde vermeyi hedeflediklerini anlatan Kozgar, açılışa katılan konuklarına teşekkür etti. Fiyatların son derece uygun olduğunun da altını çizen Kozgar, Antalya’da farklı atmosfer yaşamayı seçen herkesi ‘Antalya Balık Çarşısı ve Meyhaneler Sokağı’na davet etti. Açılışa Antalya’nın tanınmış balık restoran işletmecilerinden Tayfun Balıkçılık’ın sahibi Tayfun Bulu’nun yanı sıra, mekanın mimari çalışmasını yapan Leyla Sert ve Büşra Demircan’da katıldı. Açılış sonunda konfeti ve havai fişek gösterisi düzenlendi.

338_2 389590untitled-4 443465untitled-2 543823_708134285870631_362680050_n IMG_5059_1992x1328_600x400 Tayfun bulu ortada, dostları etrafında_600x400

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.