Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

Levent Kırca İçin Harekete Geçti

admin 31 Mart 2016 Galeri, Genel, Gündem, Haber, Magazin Yorumlar Kapalı
Levent Kırca İçin Harekete Geçti

Aynı zamanda Levent Kırca’nın çok yakın arkadaşı olan Müjdat Gezen, ünlü oyuncunun borçlarını ödeyebileceğini belirterek “Arkadaşımın ruhunu incitmeyin” dedi.

Ünlü oyuncu  Levent Kırca‘nın çevresine ve bankalara 350-400 bin lira arasında borcu olduğunun ortaya çıkmasının ardından çocuklarının reddi miras davası açması gündeme bomba gibi düşmüştü.

“BİZ BABAMIZA SAHİP ÇIKIYORUZ”

Geçen yıl vefat eden  Levent Kırca‘nın  Oya Başar‘dan olan oğlu Umut  Kırca ile kızı Ayşe  Kırca, babalarının mirasını reddetmek için dava açtı. Olayın basına yansımasının ardından İzmirli Mimar Remzi Akdemir, ünlü oyuncunun borçlarını üstlenmeye hazır olduğunu açıkladı. Bu çıkışın ardından tüm gözlerin çevrildiği  Levent Kırca‘nın oğlu  Oğulcan Kırca, “Biz babamıza sahip çıkıyoruz.” diyerek bu teklifi reddetti.

MÜJDAT GEZEN DE HAREKETE GEÇTİ

Bu gelişmeler yaşanırken, sanat camiasından da  Levent Kırca‘ya sürpriz bir destek geldi. Aynı zamanda  Kırca‘nın çok yakın arkadaşı olan ünlü oyuncu  Müjdat Gezen‘in yaşanan bu gelişmelerden rahatsız olduğu ve “Arkadaşımın ruhunu incitecek hadiseler yaşanıyor. Ne gerekiyorsa yapmaya hazırım.” dediği öğrenildi.

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.