Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

İSTEK’li Öğrenciler, Liseye Merhaba Dedi

admin 14 Haziran 2014 Genel, Gündem, Haber Yorumlar Kapalı
İSTEK’li Öğrenciler, Liseye Merhaba Dedi

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Ortaokulu 8. sınıf öğrencileri, ortaokuldan lise yaşamına geçmenin sevinciyle düzenledikleri  “Liseye Geçiş Balosu”nda  bir araya geldi.

Velileri ve öğretmenleri ile birlikte Titanic  De Luxe Beach and Resort Hotel’de bir araya gelen İSTEK’li öğrenciler, liseye geçmenin sevinci ile ailelerine de duygu dolu anlar yaşattı.

Liseye Geçiş Balosunda, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve eşi, okul idarecileri, okul aile birliği üyeleri, öğretmenler, öğrenci velileri ve davetliler, toplam 165 8. sınıf öğrencisinin sevinçlerine ortak oldu.

Programda, İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koca, İlköğretim Okulu (İlkokul-Ortaokul) Okul Aile Birliği Başkanı Mehmet Arman ve öğrenciler adına 8. sınıf öğrencilerinden Bilana Dinçer bir konuşma yaptı.

Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koca yaptığı konuşmada, “Okul ve öğretmen için en büyük başarının geleceğe güvenle bakabilen, bilgili, sorgulamayı bilen öğrenciler yetiştirmektir. İSTEK Antalya Yeditepe Koleji olarak her zaman bu misyonu başarıyla yerine getirdik. Bu başarılar, öğrencilerimizin, velilerimizin, öğretmenlerimizin, idarecilerimizin ve çalışanlarımızın başarısıdır. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Öğrencilerimizin ortaokuldan liseye geçtikleri bu anlamlı günde de onları yürekten kutluyor ve başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Konuşmasının ardından Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koca, okulun kuruluş sürecinde verdiği büyük destekten dolayı Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e teşekkür plaketi verdi.

Okul Aile Birliği’nin düzenlediği “Liseye Geçiş Balosu”nda gönüllerince eğlenen öğrenciler, orkestranın seslendirdiği şarkılarla da coştu.

Balo, pasta kesiminin ardından İSTEK’li öğrencilerin hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.

 

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.