Bazaar – Alışveriş Ve Yaşam Dergisi

Halterin ‘Altın’ Miniğinden Türkiye Şampiyonluğu

admin 05 Şubat 2016 Galeri, Genel, Haber, Spor Yorumlar Kapalı
Halterin ‘Altın’ Miniğinden Türkiye Şampiyonluğu

A

Edirne’de, Edirne Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve İl Spor Merkezi minik sporcusu Bahar Korubeyi, Halter Minikler Türkiye Şampiyonası’nda, 1. etap Türkiye Şampiyonu oldu.

Edirne‘de, Edirne Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve İl Spor Merkezi minik sporcusu Bahar Korubeyi, Halter Minikler Türkiye Şampiyonası’nda, 1. etap TürkiyeŞampiyonu oldu.

Antalya‘da 28-31 Ocak 2016 tarihlerinde düzenlenen ve 4 gün süren Halter Minikler Şampiyonası’nda, minik haltercilere halterin temel hareketleri olan koparma ve silkme yarışmalarının yanında, yardımcı hareketler bölümünde dikey sıçrama, uzun atlama, şınav çekme gibi birçok hareket yaptırıldı. Şampiyonaya 104 erkek ve 28 kız olmak üzere toplam 132 sporcu katıldığı bildirildi.

Halter Minikler Türkiye Şampiyonası 1. etap yarışmaları sona ererken, TürkiyeŞampiyonası’nda Edirne Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve İl Spor Merkezi sporcusu Bahar Korubeyi, rakiplerini geride bırakarak Minikler 1. Etap Halter TürkiyeŞampiyonu ve Tüm En Teknik Sporcular arasında Türkiye 2.’si olarak şampiyonluk madalyalarının sahibi oldu.

Begen Paylas !

Yazar

Comments are closed.